Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igazságos ez így? Velem van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazságos ez így? Velem van a baj?

Figyelt kérdés
A párom mindig hozzámvágja, hogy azért undok velem, mert én az vagyok vele. Nem érzem igazságosnak ezt, mert konkrétan minden nap baja van velem még akkor is, ha nem csinálok semmit és nem mondok semmit. Nem én kezdem a beszólogatást, hanem csak reagálok rá. Ekkor mondja ő, hogy én kezdem és kiállhatatlan vagyok és hogy ne hibáztassam, mert miattam van a veszekedés. Persze ha megnyugodtunk, akkor mindig azt mondja, hogy nem hibázok semmiben, jó velem élni, pedig őszintén változtatnék a viselkedésemen, ha mondana valami konkrétumot. Teljesen összezavarodtam, hogy mi van. Olyan, mintha lételeme lenne, hogy kiprovokáljon egy veszekedést. (a szülei egyébként mindenen is képesek összeveszni, lehet, hogy neki ez tényleg lételem?)
2023. jan. 18. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Egy nyugodt perced nem lesz ezzel a pasival. Olyan mint én voltam, mindenem volt a veszekedés, a vita, a dráma.

Ha két napig nyugi volt rosszul éreztem magam, fájt a fejem, rossz volt a közérzetem, feszült voltam, ideges :DD ezért kiprovokáltam egy jó kis összeveszést.

Átlagban 8 hónaptól, két évig bírták a lányok ezt.

Te hol tartasz?

2023. jan. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

2,5 év, de "csak" kb másfél-2 éve éve kezdődött, hogy ennyire ilyen..

Tisztelem benned, hogy van önismereted :) Megkérdezhetem, hogy miért jó ez a veszekedés dolog?

2023. jan. 18. 14:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Az ilyen fajta emberek ebben nőttek fel, ezt másolják, vagy nincsenek megelégedve önmagukkal, vagy betegek a fejükre és rád kenik.

Ennyi.

Mondjuk nem érhető miért akarod analizálni, amikor a legkezenfekvobb megoldás a szakítás lenne, mert téged teljesen ki fog készíteni (gyerekeid is, ha addig vársz a csodára).

2023. jan. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, erősen gondolkodom a szakításon... köszönöm a válaszokat :)
2023. jan. 18. 15:01
 5/6 anonim ***** válasza:
56%

Hát kérdező, megpróbáltam leirni, de nem ment. Összetett.

De gyermekkorban lett nálam elrontva minden, aminek a járulékos hozamát, 10 évbe telt lerúgnom magamról.

Ha erősek az érzelmeid felé még, beszélj vele és kérj szünetet, mond el részletesen, hogy átszeretnéd gondolni. Talán észhez tér...mondjuk 10% esélyt látok erre. :DDD

2023. jan. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2023. jan. 18. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!