Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan ismerősöd, akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ismerősöd, akinek a közösségi oldalak alapján álom párkapcsolata van, de te tudod az igazságot róluk?

Figyelt kérdés
2021. okt. 18. 10:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Van. Nem is egy
2021. okt. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Van.

10 éve együtt vannak. A csaj minden mozzanatukról pakolja fel a képeket. Legyen az egy hosszabb kocsiút, egy bográcsozás, egy tábla csoki... mindent.

Most nyáron esküvőjük is volt.

A bibi viszont, a srác folyamatosan csalja...

2021. okt. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Persze, hogy ismerek.

Folyamatosan mennek fel mindenféle platformra a menőbbnél menőbb közös képek. Megvolt már az eljegyzés. A csaj a vőlegénye legjobb barátjába szerelmes. A csaj frigid, nincs a vőlegényével szex már több mint egy éve, nem hajlandó rá. A pasas meg folyamatosan csalja.


Hát boldog házasságot nekik! :D

2021. okt. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Van. A legjobb barátom és a felesége, napi szinten megy az ordítozás, a Facebookon meg mintacsalád.

Lányom osztálytársának a szülei. A férfi üti veri a nőt, le is köpte, a gyerekük mesélte a suliba. Erre csináltak még két gyereket, a Facebookon meg így szeretlek úgy szeretlek.

A végtelenségig lehetne sorolni.

2021. okt. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

1. Évek óta nincs szex, nekem elmondta, hogy nem is szerelmes, csak be akarja magának biztosítani az életet. Összeházasodtak, megy a cukormáz az instán

2. A csaj folyamatosan csalja a pasiját a közös kollègánkkal. Két pasi közt őrlődik, nem tudja melyiket válassza, végül hozzámegy az egyikhez feleségül, de visszajár a másikhoz dugni. Természetesen a facebookon folyamatos képek az álomesküvőről, szerelemről.


Igaz, nekem semmi közöm hozzá, de nagyon szomorú, hogy ilyen világban élünk :(

2021. okt. 18. 10:54
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg ilyen van….

Ráadásul van akiről az egész falu tudja hogy csalja és kivel mégis nyálaznak a kép alatt hogy de szép család meg szépek vagytok sok boldogságot …

2021. okt. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Igaz, nekem semmi közöm hozzá, de nagyon szomorú, hogy ilyen világban élünk :(" Régen is ez volt, csak nem verték nagy dobra.

Nekem is sok ismerősöm van, sajnos nem egy párt én nagyon bírok is, közben tudom róluk, esküvő előtt megcsalta egyik a másikat, de volt hogy az esküvőn. Tudom, hogy az ember nem tökéletes, és én elég sötéten látom a dolgokat, de valamiért ez extrán kiábrándító.


Amúgy most ugye volt a Gabby Petito ügy, na kb. mintha ennek a jelenségnek az iskolapéldája lenne.

2021. okt. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
"Ráadásul van akiről az egész falu tudja hogy csalja és kivel mégis nyálaznak a kép alatt hogy de szép család meg szépek vagytok sok boldogságot …" Jaj ilyen is van, meg amikor pakolják ki az ilyen megmondós képeket, mémeket, hogy az igazi nő/férfi ilyen meg ilyen a párjával és akkor megjelölik egymást alatta, meg szupcsi lávcsi, ááárgh.
2021. okt. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a facen drágám, szerelmem. Közben a pasi a felesége tudtával csalta az alkalmazottal, miközben a feleségével úgy beszélt, mint egy kutyával. A feleség mst örül, mert az alkalmaztt elment, így " megnyerte" a pasit. Megy élőben is a drágám, szívem, mintha nem tudná senki, milyen sz.r a házasságuk.
2021. okt. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Anyám ezt csinálta az előző férjével. Velük éltem még akkor, naponta volt orditozás, féltékenykedés, számonkérés (anyám részéről), de közben felment facebookra és megosztott valami szerelmes idézetes képet megjelölve rajta a férjét hogy "minden szava igaz drágám, nagyon szeretlek" meg hasonlók. Rá fél órára zengett a ház az ordibálástól.

El is váltak 8 hónap után...


Legjobb barátnőm 4 éve van a párjával, facebookra pakolják fel hogy éttermeznek, koncerten vannak, virágot kap stb...

de 2 naponta privátban nekem sír, hogy a csávó orditozott vele, meg hétvégén nem is látta mert 2 napig részegen a haverjánál fetrengett, meg hogy hónapok óta nincs szex közöttük stb...


Én ilyenkor nagyon örülök, hogy fb-ra gyakorlatilag semmit nem rakunk ki, mert nekünk nem kell bizonygatni, hogy jó a kapcsolatunk, ilyen harmóniában még soha senkivel nem éltem, mint a párommal az elmúlt 3 évben.


23L

2021. okt. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!