Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan kapcsolatotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan kapcsolatotok, ahol felülválasztottatok?

Figyelt kérdés
Hogyan kezeltétek azt az érzést, hogy nem vagy elég jó?
2023. jan. 18. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
28%
Bizonyos ertelemben olyan van, de ertelemszeruen nem lennek benne, ha barmifele rossz erzesem lenne ezzel kapcsolatban. A parom szabad akaratabol van velem, ha velem van, azt jelenti, eleg jo vagyok.
2023. jan. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
Véletlenül se olyanokat keress akik hozzád illenek.
2023. jan. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy felül?

Jobban nézett ki? Több volt a pénze? Iskolázottabb volt?

Mindenkinek vannak értékei, és mindenki más értéket keres egy emberben. Lehet, hogy valaki nem keres sokat, de mondjuk istenien főz. Vagy nem olyan szép, de jó az ágyban. És még sorolhatnám.

Ha mindketten megtaláltátok azokat az értékeket a másikban, ami számotokra fontos, akkor nem érdemes ilyen dolgokon filózni. Oka volt, hogy téged választott. De ha ennyire zavar téged a dolog, beszélgessetek erről. Biztosan el fogja tudni mondani neked, hogy miért szeret téged, és rájöhetsz, hogy az ő szemében értékesebb vagy, mint a sajátodban.

2023. jan. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Megszoktam. Mármint eleinte nagyon kitettem magamért és azt gondoltam, hogy nem lesz 2-3 évnél hosszabb a kapcsolat. Aztán eltelt pár év, és most már van, ami zavar, vannak veszekedések, de megvan az az érzés, hogy elfogad és velem akar lenni. Nem léptem túl azon az érzésen, hogy "nem vagyok elég jó", de mivel a párom ezt sosem érezteti, ezért elfogadtam, hogy ő még ebben is jobb nálam.


Mindezt annak ellenére, hogy teljesen egyértelműen "felülválasztottam".

2023. jan. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!