Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális? Vagy én reagálom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés

A párom és az egyik barátnőm jövő7en elmennek együtt egy színházba. Persze eredetileg úgy volt, h én is és a barátnőm pasija is megy, de mindkettőnknek közbe jött vmi.. így csak ketten mennek. Megkértem a barátomat, h ne menjen el csak vele, mert rosszul esik.. tudni kell, h ők már pár éve összejöttek egyszer. Én a barátnőmet is szeretem, de csak akkor ha nem kerül úgy mond "kapcsolatba" a barátommal.. A párom szerint viszont én állandóan hisztizek, és gyerekesen viselkedem:(!

Szerintem nem cs én vagyok az egyetlen, akinek ez rosszul esne:S! Ti a helyemben mit csinálnátok, mosolyogva lenyelnétek az egészet???

19L


2010. okt. 3. 14:25
 1/5 anonim válasza:
Ha a párod tisztelne akkor biztosan nem ment volna el, gondold meg fordítva a helyzetet, ha te lennél az ő helyébe lementél volna? Mert én biztos nem, megérteném hogy a páromnak ez rosszul esik, és nem megyek el, a párkapcsolatba olykor megértőnek kell lenni, csinálj egy kis balhét, de ne reagáld azért túl, csak tudasd vele hogy ez most rosszul esett neked.
2010. okt. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Tehát az alap probléma hogy le*zarta a véleményed, és a kérésed, és még is elment, tehát neki fontosabb az az esemény, vagy éppen személy akivel ment.
2010. okt. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Én nem látom jó dolognak ha az ember párja más hölggyel,főleg kettesben tölti a szabadidejét,lehet ez felőlem egy színház is.Bennem felmerült a kérdés a leírtak alapján, hogy ha neked közbe jött valami akkor a párodnak elsősorban erre kéne tekintettel lenni.Egyáltalán veled akart színházba menni? Vagy te csak úgy lettél volna ott: hogy ha már jött akkor itt van.

Persze nem kizárt hogy én is túl reagálom,de az hogy a kérésedre sem halasztja el a színházat,és a kérésedre nem reagál megértéssel,hogy "ne mennyen el csak vele mert rosszul esik, nekem azt sejteti hogy nem is érdekled igazán. :(

2010. okt. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát... Te nem bízol meg benne, ő meg leszarja a véleményed.


Szerintem nem ilyen egy egészséges párkapcsolat.


7/L

2010. okt. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. pontosítanék, most csütörtökön mennek, még nem voltak.. nem tudom h mit csináljak, bnőm szerintem sose merem felvállalni a véleményem a párommal szemben, mert félek h elveszítem:(
2010. okt. 4. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!