Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben a szituációban hibáztam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a szituációban hibáztam?

Figyelt kérdés

Moziba mentünk volna a párommal, a pénztár előtt nagy általános iskolás csoport volt. Elment megkérdezni tőlük melyik filmre ülnek be mert tömegiszonyos és ha arra amire mi akkor inkább skip és megyünk haza.


Vissza jött, a sorban beszéltük ezt hogy ők nem oda mennek, mondtam neki hogy megnézem neten mindjárt hányan fognak ülni a mi termünkben és ekkor az előttünk álló nő odaszólt nekünk hogy ő is éppen ezt akarta megnézni. Annyit reagáltam rá hogy "igen" majd oda fordultam a páromhoz és elmondtam neki mit látok, mennyien leszünk, beszélgettünk, nem is foglalkoztam azzal többet.


Megvettük a jegyeket majd mivel még volt idő séta és leültünk beszélgetni, aztán megkaptam hogy miért nem osztottam ki hogy a párommal vagyok ne zavarjon minket, miért flörtöltem vele miért beszéltem mindkettejüknek mert megosztottam a figyelmem és hasonló dolgok azért mert hogy úgy érezte ő a zavaró harmadik személy és nem védtem meg a kapcsolatunkat. Állítólag még nézett utána engem az a valaki, mondott is még valamit meg mosolygott rám amíg az ő párja is oda nem ért hozzá akivel durván beszélt... én baromira nem is figyeltem mi történt az igen után, szeretem a párom és senki más nem létezik számomra, ha még bármivel direktben zavar minket, beszélgetést kezdeményez nyilván elküldöm melegebb éghajlatra...



2023. jan. 18. 23:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj az ilyen nőtől a saját érdekedben, ne is nézz vissza.
2023. jan. 19. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ti hány évesek vagytok?
2023. jan. 19. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nőként mondom, hogy ez borzasztó gaz. Az oké, ha tömeg főbírája van, lehet kezelni, de valszeg szrik bele. De az, hogy ilyen szinten féltékeny és lekezelően beszel veled és nem bízik benned…plusz a monogamia nem azt jelenti, hogy semmi emberi kapcsolatod nincs rajta kívül, gondolom, barátaid sem lehetnek. Az ilyen no nem normális, kontroll mániás idióta. Ha egyszer szakitotok, te leszel az, aki öngyilkos akar majd lenni a maganytol, mert mindenkit elloktel magadtól, amire tamaszkodhattal volna. Nem szerelmes vagy, hanem betegesen ragaszkodsz hozza, mert nem látod a valódi jellemét csak azt, amit te belekepzelsz.
2023. jan. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
89%

Rám akár meg is haragudhatsz, de tényleg degenerált a csajod.

"Telefonkönyv kapcsán csak felsóhajtottam, megvolt, gyakorlatilag zéró emberkével beszélgetek bárhol"

Meg is érdemled a sorsod. Meg a pofont is.

Ez nem monogámia kérdése, amiről írsz, hanem egy extrán korlátozó elmebeteg skizo tyúknak az agymenése, te meg akként értékeled, hogy de szeretve vagy, ezért nem válaszolhatsz a mozi előtt a random idegennek.

Megérdemled a sorsodat.

2023. jan. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
91%

MENEKÜLJ!

Ő nem szerelmes beléd, hanem birtokolni akar téged!

Ez idővel csak rosszabb lesz.

2023. jan. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Hajjaj, mit fogsz te ezért a kiírásért is kapni tőle.
2023. jan. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Betegek vagytok, ennyi...
2023. jan. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!