Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben a szituációban hibáztam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a szituációban hibáztam?

Figyelt kérdés

Moziba mentünk volna a párommal, a pénztár előtt nagy általános iskolás csoport volt. Elment megkérdezni tőlük melyik filmre ülnek be mert tömegiszonyos és ha arra amire mi akkor inkább skip és megyünk haza.


Vissza jött, a sorban beszéltük ezt hogy ők nem oda mennek, mondtam neki hogy megnézem neten mindjárt hányan fognak ülni a mi termünkben és ekkor az előttünk álló nő odaszólt nekünk hogy ő is éppen ezt akarta megnézni. Annyit reagáltam rá hogy "igen" majd oda fordultam a páromhoz és elmondtam neki mit látok, mennyien leszünk, beszélgettünk, nem is foglalkoztam azzal többet.


Megvettük a jegyeket majd mivel még volt idő séta és leültünk beszélgetni, aztán megkaptam hogy miért nem osztottam ki hogy a párommal vagyok ne zavarjon minket, miért flörtöltem vele miért beszéltem mindkettejüknek mert megosztottam a figyelmem és hasonló dolgok azért mert hogy úgy érezte ő a zavaró harmadik személy és nem védtem meg a kapcsolatunkat. Állítólag még nézett utána engem az a valaki, mondott is még valamit meg mosolygott rám amíg az ő párja is oda nem ért hozzá akivel durván beszélt... én baromira nem is figyeltem mi történt az igen után, szeretem a párom és senki más nem létezik számomra, ha még bármivel direktben zavar minket, beszélgetést kezdeményez nyilván elküldöm melegebb éghajlatra...



2023. jan. 18. 23:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%

A baratnod degeneralt, mar ne haragudj. Eleve egy iskolas csoport nem all annyi fobol, hogy tomeg legyen tole a moziban, bar valoszinuleg hangosak, ami minden embert zavarna, szoval ezt elnezhetjuk. De nehogy mar egy sotet moziba ne merjen beulni, ha vannak ott rajta kivul is XD


A novel valo szitu meg full beteg. Lesznek meg bajok ezzel a lannyal. Legkozelebb nem hiszi el, hogy a telefonkonyvedben az “Anya” az tenyleg az anyadat takarja, es nem a titkos szeretod…

2023. jan. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
De örülök hogy nincs párkapcsolatom:D
2023. jan. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

#1 haragszom mert szeretem és nem az... Ugyanakkor tudom mennyire nem szereti a sok embert, ha oda mentek volna akkor más időpont e miatt, ne érezze magát feszélyezve ez a minimum.


Telefonkönyv kapcsán csak felsóhajtottam, megvolt, gyakorlatilag zéró emberkével beszélgetek bárhol de erre az a válasz hogy biztos törölgetem...

2023. jan. 18. 23:27
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem adok sok időt, megunod.

Kegyetlenül korlátolt, ostoba.

Ráadásul korlátozni is akar téged. Már kinyújtogatja a karmait.

2023. jan. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
#4 szeretem, szerelmes vagyok Belé 16 hónapja. Nem érzem korlátozásnak azt hogy csak Ő legyen az életemben, mindig is monogám voltam és nem kacsingattam kifelé sehogy sem a kapcsolataimból. Mindenkinek megvannak a bogarai, nem tartom korlátoltnak vagy ostobának, elmondta hogy látta ő a szitut de az én oldalamról nagyon másképp festett mert rá figyeltem és nem másra. Ritkán tudunk elmenni bármerre és ezek az alkalmak nagyon fontosak nekem mert közös dolgaink...
2023. jan. 18. 23:45
 6/17 anonim ***** válasza:
97%

Te egy nárcisztikus, kontrollmániás elmebeteggel vagy párkapcsolatban, kérdező!

Ha neked így jó, váljék egészségedre!

Én (és minden egészséges lelkű ember) menekülnék ebből a kapcsolatból!


Nyitókérdésre válaszolva: nem hibáztál. Ő viszont ok nélkül cseszegetett és féltékenykedett.

2023. jan. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Ő lenne a barátnőd…? Csak mert kísértetiesen ugyanaz a sztori. Komolyan ahelyett, hogy megbeszéltétek volna egymás között, inkább mindketten kiírtátok ide egymás alá, pár perc különbséggel a történetet?😆

2023. jan. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igen ő. Meg akartam beszélni, ezért vagyok most ajtón kívül és érdekel hogy tényleg elcsesztem e.
2023. jan. 19. 00:45
 9/17 anonim ***** válasza:
85%

Jaj jesszus, ez így elég para.

Bár vannak eltérések a két történet között, most honnan tudjuk ki mond igazat? Ő azt állítja te mindig semmibe veszed őt és papagájként ismét eledel ugyanazt. Illetve ott az van írva, hogy nekiálltatok vitatkozni, pofozkodni meg miegymás.

2023. jan. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Én elmondtam mit érzékeltem az egészből, az lett leírva, ő szerinte beszélgettünk, flörtöltem vele, imponált nekem, etc. Leállt vitatkozni mert szerinte úgyis megcsalom, elhagyom, nem elég nekem, fent vagyok társkereső oldalakon, csajokat fűzök, elköltözöm tőle miután lesz jobb...


A pofonról annyit hogy miután kaptam egyet teli tenyérrel, egy baromi picit adtam vissza ujjheggyel mert nem ütök meg nőt...

2023. jan. 19. 01:10
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!