Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a férfiak egyes nőknek mindent elnéznek, míg más nőknek nem?

Figyelt kérdés
Van, akit meg lehet csalni, többször is, nem szakít. Van, akit meg lehet alázni, nem szakít. Van, akivel minden nap bunkónak lehet lenni, nem szakít. Na én ilyen férfit még nem találtam. Velem sokkal kisebb dolgok miatt is szakítottak már. De más nők miben jobbak? Vagy ez azon múlik, hogy az adott férfinak milyen s személyisége, vagy hogy szerelmes e? De ha én szerelmes vagyok se nézem el pl a megcsalást.
2023. jan. 19. 08:57
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Sok múlik a személyiségen. Vannak pasasok, akik pusztán csak a vonzó külső ill. a jó szopás miatt is mindent elviselnek egy nőneműtől.
2023. jan. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Fordítva is van olyan, hogy egy nő valakinek bármit elnéz, más meg hiába fut utána, pedig (szerinte) tejbe-vajba fürösztené. A szerelem nem racionális, mivel érzelem. Vannak se veled, se nélküled kapcsolatok, vannak bántalmazó kapcsolatok, és vannak nyugisak is persze. És persze vannak kölcsönös érdekkapcsolatok is, amikben nincs érzelem. Az emberek másik pár mellett totál más emberré tudnak válnak, másképp kompatibilisek (vagy se). Ezt el kell fogadni, hogy nem vagyunk egyformák és nem ismerheted meg sosem igazán a másik indokait, pszichés működését.
2023. jan. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Ezek a férfiak (és fordított nemekkel nők) defektesek.
2023. jan. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek párkapcsolatfüggők, és nem olyan jó velük.
2023. jan. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy ez azon múlik, hogy az adott férfinak milyen s személyisége"

Igen. Azokat a nőket, akik akár a többedik megcsalás után is együtt maradnak a pasival, mert hát "szeretik", lábtörlőknek szokás nevezni itt, és általában az életben is. Ilyenek léteznek pasiban is, ugyanúgy lábtörlők. Alacsony önértékelésű társfüggő egyedek, akik azt gondolják, úgyse találnának mást. Az, hogy neked nem volt ilyened, csak azt mutatja, hogy nem vonzódsz a lábtörlő típusú férfiakhoz.

2023. jan. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, hogy nő vagy férfi, egyszerűen valami gond van náluk fejben.
2023. jan. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is az a típusú nő vagyok, akit akár egy éppen nem elég ütősre sikeredett poén miatt is lazán dobnak. Nos, az van, hogy nem nézek ki jól. Nagyon nem. Akiknek viszont látom, hogy mindent elnéznek, élnek-halnak értük, szakítás után évekig képtelenek túllépni rajtuk, azok bizony szép nők. Mármint tényleg szépek, "gyárilag", nem pedig csak a sminktől, sminktetoválástól, egyéb kozmetikai beavatkozásoktól, fodrásztól, ruháktól stb. Teljesen mindegy a férfi személyiségének milyensége, egy igazán szép nőnek kb. még a szarát is megenné bármelyik. Mi, többiek viszont könnyen dobhatók, lecserélhetők, felejthetők, alázhatók vagyunk, értéktelennek számítunk.
2023. jan. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!