Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem rossz hogy a társadnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem rossz hogy a társadnak már van egy másik embertől gyereke? Ezzel ki hogy bírkózik meg?

Figyelt kérdés

2023. jan. 20. 10:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nem rossz, szeretem a gyerekét is, meg a macskáját is.
2023. jan. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Nekem az esik rosszul hogy egy másik nőtől van gyereke, ez tudat.

De szeretem a gyereket. Ez nem a gyerek ellen szól.

2023. jan. 20. 10:20
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell gyerektelen nőként gyerekes hapsival összeállni.

Nekem nem rossz, hogy a férjemnek van 2 gyereke, sőt. Nekem is van egy.

2023. jan. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagy akkor vele?
2023. jan. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%
Nekem rossz lenne, és valószínűleg nem tudnék ezzel megbirkózni. Ezért nem is kezdek gyerekes férfival. Nem egymást keressük.
2023. jan. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
72%

#4

Merhátszereti, azért.

Kérdező neked a fejedben vannak problémák. Nem tűnsz igazán felnőttnek sem, inkább egy önző, féltékeny kisgyereknek. Csak a tiéd lehet minden és mindenki.

Az nem zavar, hogy az ex után nyalogatod a farkát?

2023. jan. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Szerintem a szex az másabb dolog minthogy valakitől van gyerek, azért a kettő nem ugyanaz
2023. jan. 20. 10:35
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem, pláne úgy, hogy nekünk 2 éve nem jön össze a közös...
2023. jan. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Figyu, ha ennyire képtelen vagy megbirkózni a ténnyel, hogy van gyereke, akkor hagyd a pcsába az egészet. Nem való ez neked. Attól, hogy pár naponta itt a gyakorin nyígsz ezen, a probléma nem oldódik meg, és a gyerek sem fog eltűnni.

És jegyezd meg, hogy csak olyan dolgot vállalj be, amit normális ember módjára tudsz csinálni, hisztike nélkül. Kezd el gyakorolni az önismeretet, mert nagyon híján vagy annak, hogy mi is való neked. Lehet megsértődni.

2023. jan. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
85%

Igaza van a 6nak, érdekes, hogy nem zavar, hogy beléd bedugja a farkát, amivel vele gyereket "alkotott" és azt írod, hogy nem ugyanaz?


Egyébként nem fogadtad el a gyerekét, ha úgy lenne nem nyavúkolnál, inkább csak annyi történt, hogy elviseled! Ne tagadd le.

Nem értem miért az egész hiszti, csakis olyan esetben ha más nője is lenne melletted. Mert akkor jogos lenne a frusztráció.

Attól, hogy gyermeke van attól még szerethet téged, te a párja vagy ő meg a "másolata" nem érthető miért kevered a szezont a fazonnal egyáltalán.

Arról nem is beszélve, hogy lehetnek közös utódaitok, ha szeretnétek mindketten.

Persze, ha ő csak hiteged egy ideje, vagy frankón kijelentette, hogy nem szeretne többet, akkor ott kell hagyni és kész.

2023. jan. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!