Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz férjet választottam, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz férjet választottam, de nem tudok elválni?

Figyelt kérdés

Két kicsi gyerekünk van, most vettünk házat, hitellel. Valaki járt már így?

Úgy érzem nem bírnám ki vele hogy leéljem az életet, mert én ennél többre vágyom.

Mostanában egyáltalán nem lehetséges hogy elváljak tőle, pénzem sem lenne eltartani a két gyereket, nincs hova mennem. Talán pár év múlva ha már nagyobbak lesznek.

Az utóbbi 1 évben realizálódott nekem ez, de sajnos kilépni most semmiképp nem tudok belőle.


2022. dec. 30. 06:28
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Akkor maradsz benne. De mi a kérdés?
2022. dec. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Nemtudom, talán csak valakivel beszélnék aki hasonló helyzetben volt és végül el tudott válni és minden jól alakult.
2022. dec. 30. 06:34
 3/31 anonim ***** válasza:
76%

2 gyerek után jössz rá, hogy rossz férjet választottál?

Ennyi ésszel... Hát neked sosem lett volna szabad szaporodnod!

2022. dec. 30. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
97%
Javíts a házasságodon, ha már így jártál. Mi a baj veletek?
2022. dec. 30. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem írod, hogy miből gondolod ezt, mi az oka. Mindenképpen meg kellene próbálni megjavítani, valami jó csak volt /van benne, ha hozzámentél és két gyereket is összehoztatok.

Mérlegelj: ha most nincs pénzed semmire, akkor mi fog változni, ha nagyobbak lesznek a gyereket (nagyobb igényekkel)? A kölyköktől nem fogsz szabadulni, mindig a nyakadon lesznek fizikailag, lelkileg és anyagilag is, ahogy az apjukkal is egy életre összekötötted magadat rajtuk keresztül, és a habitusától függően fogja beárnyékolni (jobb esetben) vagy megkeseríteni (rosszabb esetben) az életeteket. Nem tudsz tiszta lappal újrakezdeni, szóval gondold át, hogy tényleg mit veszíthetsz, ill. mit nyerhetsz azzal, ha elválsz!

2022. dec. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Már teljesen elhidegültem, problémákat megbeszelni sem akarom, mert hiaba mondom el soha semmi nem változik. Azt mondja sajnálja, majd megprobal jobb lenni de semmi. Ugyanúgy megy minden évről évre.

Pl. Szülinap nevnap, szeretnék kapni legalább egy csokit, virágot. Régebben még vett ajándékot, de mostmar ennyit sem. Mondja hogy boldog szülinapot. Pedig vagynek valami meglepetésre.

Sokszor megbant, idegbeteg, hisztizik, bocsánatot sosem kér, megbeszelni nem akarja, csak felejtsük el és kész. Régen még erőltettem, de ma már nem erdekel.

Haverokkal minden hétvégén pial, mindent én csinálok a gyerekekkel, na hát írhatnék még sok mindent.

2022. dec. 30. 06:45
 7/31 anonim ***** válasza:
88%
De akkor mondd már meg, hogy MINEK KELLETT 2 GYEREK?????????????
2022. dec. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Mert én családot akartam, és már nem akartam tovább válogatni a férfiak között. 30 éves voltam és túl számtalan kapcsolaton, és végre meg akartam állapodni.

Akkor, 9 évvel ezelőtt, ő tűnt a legmegfelelőbbnek, na, nem mindegy miért döntöttem így?

Ez a helyzet és kész.

2022. dec. 30. 06:50
 9/31 anonim ***** válasza:
91%

Soha nem lesz jobb alkalom a válásra. A hitelt fizettek vagy 15 évig, a csok ugyanúgy köt, a gyerekek ugyanúgy a te nyakadon maradnak. Maximum akkor lesz jobb, ha a gyerekek már egyedül tudnak suliba menni, és nem kell őket felügyelni délután. Olyan 12 éves kortól. Addig hány év van még hátra egy s2ar házasságban?

Az meg elkerülhetetlen, hogy anyagilag mindketten padlóra kerüljetek, erre hiába vársz. 10, 20, 30 év után se leszel olyan anyagi helyzetben, hogy egyedül könnyedén eltartsd a családot.

Fiatalabb nem leszel, új kapcsolatra most van a legtöbb esélyed, meg ha a gyerekeid kirepültek, 50 felett.

Igazából mire vársz? Csodára? Mert válni mindig is s2ar lesz és kurv4 nehéz.

2022. dec. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Még 6-8 év....

Nem tudom, egyelőre bátorságom sincs kilépni.

Mi lenne velem? Barátok nem sok van, szülők messze.

Még a munkahelyemre nem mentem vissza, jövő szeptembertől megyek csak.

Bár sokszor azt érzem jobb ha egyedul megyek a gyerekekkel valahova, jobban érzem magam itthon is, ha nincs épp itt.

Talán ez tényleg a vége?

2022. dec. 30. 07:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!