Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az rossz ha a barátom nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az rossz ha a barátom nagyon féltékeny? Imádom őt hogy tudassam vele hogy nincs oka féltékenynek lenni? Én 19 éves vagy ő pedig 34 éves.

Figyelt kérdés
Például ha azt mondja hogy csak az enyém vagy meg amikor megyünk valahova és mindig megfogja a kezem vagy megmondja hogy mit vegyek fel azt hagyom és azt is hogy bele nézzen a telefonomba ő elég önbizalom hiányos mivel van 15 év korkülönbség közöttünk és mindig azt mondja hogy fél hogy egyszer egy fiatalabb fiúra lecserélem de ez hülyeség nagyon szeretem őt ő életem szerelme pont azt imádom benne hogy érett és férfias.
2022. dec. 18. 17:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Ez nem a baratod, hanem egy venember hozzad kepest.
2022. dec. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Még értem hogy így reagálsz de nem úgy néz ki mint egy öregember és pont az tetszik benne hogy férfias más a nézete egyes témákban mint nekem nagyon szeretem őt de megértelek hogy így reagálsz erre az egészre tudom hogy sok 15 év.
2022. dec. 18. 17:51
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A kapcsolat elején vagytok még?

És már most ezt csinálja?


Durva, hogy hagyod azt, hogy belenézzen a telefonodba... Legközelebb majd azt is megszabja, hogy kivel beszélgethetsz, vagy mennyit... VAgy kivel nem találkozhatsz...

Ennyire súlyosan önbizalomhiányos az ipse?

2022. dec. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Persze hogy féltékeny,10év múlva már nem áll a cerkája te meg szexelhetsz össze-vissza.
2022. dec. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Kedves kommentelők csak normális kommenteket szeretnék.

Egyépként 1 éve vagyunk együtt.

2022. dec. 18. 17:54
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

egyéBként*

15 év valóban sok, de nem ez volt a kérdés, viszont muszáj felhozni, ugyanis innen ered a barátod önbizalomhiánya. Szerintem először neked kellene felnőnöd és nem a gyerek szerepben maradni, ugyanis nekem anyukám utoljára kb. óvodás koromban mondta meg, hogy mit vegyek fel, neked meg még 19 évesen is beleszól valaki. A telefonba nézegetés meg aztán végleg a a legalja a dolognak. Egy jó kapcsolat a kölcsönös bizalmon nyugszik, na most nálatok ez pont nincs meg. Át kell beszélni, hogy ez így nem mehet tovább, mert nem egy pótapát keresel magad mellé, hanem egy társat.

2022. dec. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%

Nem is a 15 év a legnagyobb baj, és nem is az, hogy az érett férfiak tetszenek neked, ez teljesen normális.

Az ő oldaláról viszont nem normális, hogy egy kislánnyal van. Valami lelki defektje van, nem is kicsi. Annyi előny mondjuk van, hogy ő nem manipulálni akar, mint más pasik ilyen helyzetben, hanem kb. olyan szellemi szinten van, mint egy ovis, hisztizik, féltékeny. Persze ez is gáz. Mindegy, most úgyis hiába mondunk akármit, úgysem hiszed el. Egy tanácsot azonban fogadj meg, kérlek: ne ess teherbe tőle, ne rontsd el ilyen fiatalon az életedet.

2022. dec. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
EGy év után sem normális, hogy az intimszférádat nem tartja tiszteletben.
2022. dec. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
41%
De amúgy egy ekkora korkülönbség annyira gusztustalan már ránézésre is :p Ennél már csak a negyvenes pali jobb húszas csajjal xdd Sugar daddy
2022. dec. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy nem tudod tudatni vele. Aki ennyire féltékeny, azzal nem lehet mit kezdeni és csak egyre rosszabb lesz. Gondolj bele, már most nincs bizalom, amikor még semmi okot sem adtál rá, hogy ne legyen.

19 évesen ne egy 35 évessel járj, valószínűleg nem lesz a kapcsolatotok úgysem hosszú életű. Megsértődhetsz, de tapasztalatból mondom.

2022. dec. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!