Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miből tudom, hogy egy toxic...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tudom, hogy egy toxic kapcsolatban élek?

Figyelt kérdés
2023. jan. 20. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Veszekedés féltékenyseg, bantalmazas mint verbálisan mint testileg, hűtlenség.
2023. jan. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Lehuz mentalisan, nem tamogat, nem erzed magadat ugy altalanossagban jol mellette par kimondottan jo pillanatot leszamitva. Nem kell komoly dolgoknak lennie, mint bantalmazas es tarsai. Az is eleg toxic lehet pl, ha baromsagnak tartja a hobbidat es beszologat ra.
2023. jan. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
1 év mulva magadra nézel hogy tonkre vagy e menve, bagy irulsz virulsz ragyogsz minden téren fejlodtél haladtál vagy épp lepukkantál
2023. jan. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lepukkantam.
2023. jan. 20. 16:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Folyamatosan szoronsz, nem tudsz bizni benne, ugy erzed, nem vagy eleg jo. A problemakat nem.lehet vele megbeszelni, mar te is leszoksza kommunikaciorol, csak elfojtod magadban. Kezdesz fizikailag is rosszul lenni, kulsod romlik. Ilyenek.
2023. jan. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez mind megvan.
2023. jan. 22. 20:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor abban elsz. Inkabb azt kerdezd, hogy lephetsz ki belole.
2023. jan. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!