Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha irígy vagyok a saját páromra, akkor valojában nekem toxic a kapcsolat és lépjek ki?

Figyelt kérdés

2022. aug. 6. 09:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Te vagy a “toxic”.
2022. aug. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
En neki nem vagyok az. Tapad ragaszkodik imád.
2022. aug. 6. 09:25
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Attól még toxikus vagy.
2022. aug. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a toxic, ő meg függő.
2022. aug. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy valaki tapad, ragaszkodik, egyáltalán nem jelent semmit arra vonatkozóan hogy te mérgezően bánsz e vele!!

Hát miről szólnak a családban lezajló ilyen folyamatok??


Szerintem ennyiből, hogy irigy vagy Valamiben (miben?? mennyire??) a párodra, még nem lehet ítéletet alkotni. Nem szeretnél kicsit összetettebben gondolkodni? Hogy oké, irigy vagyok, miben, miért, megértem-e, mit teszek ezután...? Pl. ha neki van valamije, ami neked nincs, átfordíthatod abba a fusztráltságod, hogy motivációt nyerj belőle, hogy te is fejlődj, elérj valamit.

2022. aug. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

En nem bánok vele mérgezően egyáltalán. Nyilván nem terhelem az en frusztrációimmal.

Nem fogom egy egy sikere miatt porig alázni hanem kedvesen gratulálok. Szorult belém intelligencia nem ugy mint másoknak.

2022. aug. 6. 09:47
 7/17 A kérdező kommentje:

5# át akartam forditani hogy tanulok tőle fejlődöm mellette vagy hasonló, segitségem is lehetne ebben.

De mivel mégsem fejkődök haladok tőle, nem leszek mellette jobb viszont mérgezni pedig mérgez, így már kezdek elgondolkodni azin hogy inkább van rám rossz hatással, mint jóval.

2022. aug. 6. 09:49
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem írsz semmi konkrétumot, hogy miért. De az általános leírásod alapján, te félreérted a mérgezés jelentését. Nem ő mérgez, vagy a kapcsolat. Legalább is ami a "mérgezés" köznapi értelme. Te éled meg valahogy a dolgokat, ez a te fejedben létezik, hogy valami állapot téged rossz érzéssel tölt el. Leírásod szerint mert neki volt egy sikere. Ezzel ő még nem mérgez. Azt mondod, hogy mégse fejlődsz, haladsz tőle. Fogalmunk sincs ez mit jelent. A fejlődés nem egy passzív folyamat, hanem az által fejlődsz, hogy Te Csinálsz Valamit, Valahogyan.

Hát ha te nem tudod egészségesen kezelni a szeretted(?) sikerét, akkor szerintem mindenképp foglalkoznod kellene ezzel, mert ez másnál is elő fog jönni, és nem a másik fél, vagy a kapcsolat mérgez téged.

2022. aug. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Úgy értem ha valaki olyannal vagy párkaocsolatban aki a tudta nélkul téged csak szembesít a gyengeséiddel es a saját hibáidat mellette csak óriásinak kezded látni és emiatt elkeseredsz mellette, akkor valijában a másik a tudta nélkul rád mérgező hatással van.


Itt írták hogy esetleg at irigység helyett nyerjek belőle mitivációt. Erre írtam hogy megpróbáltam. Hogy a hibáimat kiküszöböljem es fejkodjek. Ami oda vezetett hogy nemhogy a hibáim lettek mellette óriásiak csak a saját szememben, hanem még arra is rájöttem mellette hogy nem tudom azokat kijavítani, ebben abban egyszeruen nem vagyok fejlődőképes sem. Ez még nagyobb kudarcélmény a párom mellett nekem.

Eddig csak a hibám láttam, de már azt is hogy így is maradok.


Szoval ő a tudta nélkul az en fókuszomat iranyítja a saját gyengébb teruleteimre(amikkel eddig elevickéltem az életben, mert nem ezeken volt a fókuszom, de a párom mellett meg hatalmas hibáknak kezdtem látni akaratlanul is)

2022. aug. 6. 10:10
 10/17 A kérdező kommentje:
Másnál ez nem jött elő bennem.
2022. aug. 6. 10:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!