Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Orvosi egyetem mellett távkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orvosi egyetem mellett távkapcsolat? (Ő már dolgozik). Lehet jövője? Mennyit találkoznátok?

Figyelt kérdés

Elsősorban orvosisok véleménye érdekelne, de természetesen mindenki máséra is kivancsi vagyok.

Ti hányszor találkoztok a párotokkal, ha távkapcsoaltban vagytok? Orvosi mellett sokszor a hétvégéimet is végig tanulom, illetve nem szeretnék kinaradni hétköznap az egyetemi életből sem, így nem akarom azt, hogy fullra végigtanulom az egész hetet, hogy hétvégén legyen kis szabadidőm. Szerintetek mennyi találkozóval teljesíthető a harmedév? (Kb. 3 óra az út oda, ahol lakik.)



2023. jan. 20. 16:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
A távkapcsolat nem kapcsolat
2023. jan. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

"Lehet jövője?"

Van-e jelene? Próbáljátok meg. Ha sokáig tart a jelen, még a jövőt is elérhetitek.

2023. jan. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Ja, és ha hozzá három óra az út, akkor tőle hozzád is.
2023. jan. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Remélem nem baj ha válaszolok, nem vagyok orvosis, közgazdász vagyok (tudom, az a gyakorin nem sokat ér:D), így nem tudom milyen az orvosi egyetem, csak nyilván elképzelni tudom.


Nem tudom, hogy nektek félév közben (tehát nem zh hét, nem vizsgaidőszak) mennyire húzós, mennyi a beadandó, heti leadnivaló, mennyit kell előre készülnötök. Gondolom sokat.


Szerintem ez tipikusan az az eset, ahol 1) sokat kell tervezni/logisztikázni 2) kompromisszumot kötni 3)empatikusnak és elfogadónak lenno + nagyon jól és nyíltan kommunikálni ( bár ez mindenhova igaz).


Nem írtad, hogy a párod dolgozik-e vagy ő is tanul, neki milyen az időbeosztása. A kettőt kell igazítani.


Előre megnézni, ha pl együtt tudtok tölteni egy hétvégét, akkor te ezt előre tudod és akkor úgy készülsz a héten hogy az a 2-3 nap szabad és akkor ő is így tervez.

Ez csak egy példa. De lehet akkor a következő hétvégén nem találkoztok.


Itt az a kérdés nektek mennyire éri meg, ezt nektek kell érezni. Vannak akik évekig repkedik át a világot, ameddig össze nem tudnak költözni és azt mondják, hogy nehéz de megéri. Mások 50 km-t se.


Egyébként egy 3 órás vonat/busz út alatt sokat lehet tanulni, ha pl olvasnod kell:)

2023. jan. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ja bocsánat most látom, hogy írtad hogy dolgozik:).


A másik, hogy nyilván nem mindig csak az egyik utazzon.

2023. jan. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
39%
A tavkapcsolat nem fog mukodni. Ha mukormosire jarnal akkor se
2023. jan. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, ez nem attól függ, hogy orvosira jársz, vagy már melózol, hanem kettőtökön!

Orvosira jársz és még ezt sem tudod, vagy mi?

Nem hiába mondják nem minden a diploma.


Amúgy akkor taliztok logikusan, amikor mindkettőtöknek megfelelő az időpont.

Mit kell ezen kérdezni?

Egyébként úgy a legjobb, hogy te is ő is megy hozzá/hozzád, vagy félúton valahol találkoztok.

Viszont ha kevés a találkozó és nem tartjátok a kapcsolatot online sem (bár néha az sem segít) és főleg elmúlik a tűz, akkor megha együtt élnétek és munkanélküliek lennétek úgysem működne a kapcsolat.

Mindkettő félnek be kell magát dobni, a kommunikáció és őszinteség nagyon fontos.

2023. jan. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
81%
Működhet. Én másfél éve vagyok együtt barátommal. Ő dolgozik, én negyedéven vagyok orvosin. Félév elején mindig én megyek haza többet, akkor próbálok hetente, utána mikor azért már többet kell tanulni, akkor ő jön le hozzám. Havi 1-2 találkozót próbáljuk tartani. Neki kocsival 4óra nekem tömegközlekedéssel 6-7 óra az út.
2023. jan. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
14%

8 majd radobbensz a vegen es szamot vetsz aztal hogy eltekozoltal par evet az eletedbol.

Nyugodtan pontozz le attol meg igazam lesz

2023. jan. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
80%
Őszintén kíváncsi vagyok rá, hogy mi ért gondolod így 9?
2023. jan. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!