Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat? 400 km, minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat? 400 km, minden két hétben találkoznánk.

Figyelt kérdés
Fél éve együtt vagyunk a barátommal, és az egész nyarat együtt töltöttük, nálam lakott. Nagy a szerelem. De sajnos 400 km-re fog lakni tőlem ősztől, és csak 2 hetente találkozhatnánk. Ösztöndíjas vagyok, havi 20000 ft-ot kapok, és ebből két oda-vissza útra is elegendő lenne, de persze ő is fizetné nekem, mert ő nem tud jönni. 2. félévtől meg valószínüleg erasmusos leszek egy városban vele. Szóval fél évet kell kibírnunk, és utána még egy évet, azután pedig én is oda fogok egyetemre járni, ahova ő. Szerintetek ez mennyire működhet, ti belevágnátok? Én természetesen igen, habár nagyon rossz az a két hét nélküle. Mondjuk minden 2. hétvégén legalább 3-4 napot maradnék nála. Nagyon nagyon szeretem őt, csak kicsit félek.
2013. szept. 4. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát én inkább nem...

De ha tényleg nagy a szerelem akkor lehet...

2013. szept. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha igazán szereted, akkor megoldható. Főleg a kéthetente való találkozás nem is rossz ilyen távolság mellett.
2013. szept. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Én természetesen igen"


Mi itt a kérdés?

2013. szept. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ja és ő most nagyon sokat szeretne tanulni és egyrészt lehet, hogy jó, hogy nem vagyunk állandóan együtt, mert legalább lesz időnk tanulni mindkettőnknek.

meg gondoltam arra is, hogy első félévben 1x-2x kint maradhatok nála egy hetet is, elvégre az egyetemen nálunk a félévi 14 órából megengedett 2-3 hiányzás.

2013. szept. 4. 15:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Én belevágnék,fél év az nem sok idő,hamar elrepül.A két hetente való találkozás nem is rossz ekkora távnál.Szurkolok nektek!:)
2013. szept. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen :)


Igazából az a baj, hogy kicsit féltékeny vagyok, mert ő előttem nagyon csajozós típus volt, de tudom, hogy engem nagyon szeret. Csakhogy nála pl a csók nem megcsalás, olyan, minta nem is számítana semmit...


Amúgy nyár előtt is kb 150 km volt közöttünk, de ő akkor minden nap sokat tanult ezért nem nagyon találkoztunk, volt, hogy 6 hétig nem láttuk egymást. Nehéz volt, de azért 2 hét mégsem 6 hét :D

2013. szept. 4. 15:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi mindig 1 hónap után találkozunk bár akkor hetekig együtt v.unk aztán megint 1 hónap nélküle és így tovább. 2 éve vagyunk már együtt és a 400 helyett az én esetemben 600km a távolság...
2013. szept. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Örülök nektek! :) Olyan jó hallani, hogy másoknak is sikerült. Akkor nekünk is sikerülhet :)
2013. szept. 4. 15:54
 9/9 anonim ***** válasza:
én nem akarlak elszomorítani,de szerintem nagyon gondoljátok át :( ha túl ritkán látjátok egymást,akkor előbb utóbb történni fog valami...kiszerettek egymástól,beleszerettek másba,vagy csak megunjátok ezt az egészet így... nem bántásból mondom,tényleg,hidd el.mindenesetre szorítok nektek!talán nektek még sikerülhet a "lehetetlen" :)
2013. szept. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!