Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ilyen után szakítanál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen után szakítanál?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel fél éve voltam együtt, amikor először megkérdezte, nem-e szeretnék hízni egy kicsit. Köpni nyelni nem tudtam, általában az emberek fogyni szeretnének, nem hízni.. Érvelt mellette, hogy mennyire jól állna nekem, stb. Természetesen nemmel feleltem, annyiban maradt. Majd telt az idő, és 1 hónapra rá újra felhozta, hogy nem-e gondoltam át.

Nem az zavar, hogy ilyet kér tőlem, viszont ebből nekem az jön le, hogy nem tetszem neki így, amit nem tudok kiverni a fejemből. Normális, hogy ilyen miatt a szakítást fontolgatom?


2023. jan. 20. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Már otthagytam volna.
2023. jan. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Lehet azt nem akarja hogy tetszél másnak
2023. jan. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Mit jelent az hogy hízni? Hajat vagy több húst akar rajtad?


Semmi baj nincs ezzel! Szeret téged csak látja hogy hova tudnád magad fejleszteni. Ne legyél túl önerzetes. Menjél el gyúrni!

2023. jan. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Nem-e
2023. jan. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Feeder
2023. jan. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%

Nem amiatt, hogy ezt kéri, hanem azért szakítanék, mert nem érti meg, hogy nem.

A kérés nem feltétlen gáz, nem tudjuk, milyen az alkatod. Nekem is tetszenek a férfiak, akik nem soványak, de egészséges kereteken belül, és sosem erőltetném.

2023. jan. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!