Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Állandóan piszkál, ez mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan piszkál, ez mit jelent a fiúknál?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam (fiú) és állandóan bökdösi az oldalam (mert csikis vagyok), meg neveket talál ki, meg ha meglát akkor mindig elkezd nagyon vicceseket mondani. Nekem először a gyerekesség jutott az eszembe, de Ő 18 éves én meg 17, szóval annyira már nem kéne ovodás módon közeledni. És a kérdés..hogy fiúk, ha csináltok ilyet egy lánnyal azt miért csináljátok?:)
2010. okt. 3. 15:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez arra utal hogy kedvel téged és szeretne tőled valamit, kérdezdd meg hogy mit akar ezzel...
2010. okt. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Egyértelműen bejössz neki.
2010. okt. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Moszuke ***** válasza:

sztem teccel neki.

22/f

2010. okt. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
tisztára mint az ősemberek, jóhogy nem b.sz le egy bunkóval...
2010. okt. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szia vélhetőleg teszel a fiunak az már biztos de a fiuna k korotok alapján azért már nem igy kéne viselkedni ez talán még általános iskola also tagozatába türhető el !
2010. okt. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Moszuke ***** válasza:

[..]tisztára mint az ősemberek, jóhogy nem b.sz le egy bunkóval...[..]


faszt lázadsz? azért mert még nem udvarolt senki semmilyen formába? hát szar ügy.

2010. okt. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
jah szar ügy 18 évesen lehet csak én voltam koraérett
2010. okt. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

16:02

Ez nagy volt. xD

2010. okt. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy a mai világban vannak még ennyire naiv 17(!) éves lányok, bocsika:)
2010. okt. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
16.02 ez nekem is tetszett xD am. köszi a válaszokat. naiv? mire gondolsz? am. különösebben nem érdekel mert van barátnője és nem is az esetem. csak érdekel h egy 18 éves miért csinálja így =)
2010. okt. 3. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!