Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Való nekem párkapcsolat ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Való nekem párkapcsolat ha ilyen elcseszett vagyok?

Figyelt kérdés

Szeretek párkapcsolatban lenni, sosem voltam kalandor. Eddig egy 5 és egy 2 éves kapcsolatom van/volt, utóbbi még tart. Igénylem a komoly elköteleződést, a szerelmet, a tervezést, a családalapítást. Csak van két apró problémám. Az egyik az, hogy sokat számít nekem a külső, túlságosan is.. Hiába tetszik és szeretem a barátnőmet, napi szinten megesik, hogy kvázi szerelmes leszek az utcán egy másik lány külsejébe. Szinte már betegesen vágyom arra, hogy olyan emberrel legyek, aki külsőre tökéletesen megfelel az igényeimnek. És amikor meglátok egy ilyenhez hasonló lányt, akkor mindig elfog a gondolat, hogy lehet rossz ember mellett vagyok, ha ennyire kívánok mást. A másik gond, hogy enyhe szexfüggő vagyok. Nálam teljesen természetes a napi 2 szex mellett 2-3 maszturbálás. Ez pedig oda vezet, hogy nagyon hamar rá tudok unni a páromra, és inkább csak az érzelmek miatt okoz igazi kielégülést a szex.

Tudom, hogy amiket írtam elég súlyos dolgok, és egy felszínes szemétláda képét festettem le vele.. ezekkel mind tisztában vagyok, de képtelen vagyok felülírni ezeket az érzéseket és a vágyaimat. Folyamatosan bűntudatom van ezek miatt.


Volt már valami hasonló helyzetben? Mi a kiút ebből?


26/f


2023. jan. 20. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
A net áldozata vagy.Nagyon sok férfi álmodozik fullos nőkről, de az van, hogy ilyen nő nagyon kevés férfinak jut. Az meg a másik, hogy a szuper külső általában szuper sz*r szexet jelent. Néha nekem is beeset 1-1 bomba nő, de jajjjj. Kidőlt fatörzs effektus.
2023. jan. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ha ezeket beismerted magadnak, már jó pont.


Viszont lépj ki abból a kapcsolatból, mindkettőtök érdekében!


28N

2023. jan. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Pszichológus/szexológus?
2023. jan. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A nekem tökéletes nő nem egyenlő azzal, amit a többség annak gondol, sőt… 1-2 olyan dologra vagyok rákattanva, amiket mások hibának gondolnának. Szóval nem az instamodellek tehetnek erről
2023. jan. 20. 21:57
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Nézd meg az újabb szárnyas fejvadászt, zseniálisan bemutatja ezt a szituációt.
2023. jan. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%

"Folyamatosan bűntudatom van ezek miatt."

Ezek miatt ne legyen. Ha így akarod, csináld így.

Csak ne csapj be senkit.

2023. jan. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%

Felszínes vagy, mint én is pl, nem látunk tovább a fizikán...

Mondanám, hogy álomképet kergetsz, de nem, ez létezik és van, a rossz hírem pedig az, ha egyszer is megízleled az ideált, és belemártod meg minden, plusz szeret is, többé nem szabadulsz tőle.

Mint a heroin kb, szóval azt mondom, hogy tartsd távol magad a tervezőasztaltól és ne keresd, ne kutasd, ha jön rúgd félre, ez így jobb amiben most vagy, jobb volt nekem is, mint kergetni tovább és undorító, bosszantó, fájdalmas érzés függni egy testtől, amit neked terveztek, amit megkaptál, de már nincs, szerintem lelkileg te sem állsz eléggé erős talapzaton ahhoz, hogy ne veszítsd el a fejed majd a meztelen test láttán...jah....

2023. jan. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
41%
Te sose voltál még szerelmes. Tetszett a csaj teste azt ennyi. Ha szerelmes lennél akkor nem mindig a szex kellene. Hagyd a párkapcsolatokat nem neked való. Sajnálom azokat a nőket akik veled találkoznak. 40f
2023. jan. 21. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!