Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mért nincs egy igaz barátom...

Mért nincs egy igaz barátom se? Mért nem volt párkapcsolatom? Mért nem tudok semmit magamról és a céljaimról? Mért vagyok ennyire elcseszett?

Figyelt kérdés

Az a lényeg ,hogy aki mellett kitartottam mint barát, az csak kihasznált és eldobott.A többi barátnőm meg szinte csak haver státuszú , nem érdeklek senkit .Lehet túlságosan idea az a barátság amit elképzelek ... A másik rész pedig az , hogy nem tudom mihez kezdjek az életemmel , fakultációt kellene választani , viszont nem tudom mit szeretnék csinálni . Annak ellenére , hogy kipróbáltam csomó önfejlesztő dolgot(pl könyvek) , nem nagyon találtam meg magam , ennek kárára betudtható esetleg mért nem volt még pasim .Eléggé introvertált vagyok és lehetséges , hogy a nem létező személyiségemmel van a baj ... Volt csomó online barátságom ,ebből kifolyólag , az összes szörnyen ért végett.(vonzom az "érdekes" embereket) Ha van tippetek , hogyan találhatnék rá önmagamra és hogy jelenleg mi a franc a baj velem , azt szívesen fogadom . Üdvözlettel valaki aki törött .

16l


2019. dec. 21. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Velem is ez volt, akit barátnak hittem jól kihasznált. Nem vagy ezzel egyedül. Jó lenne egy igazi barátság, de ha mások nem akarják... A többi rajtad múlik, elhatározás kérdése. Az meg abszolút nem baj, hogy nem tudod még, hogy mit szeretnél csinálni. Válaszd amiből a legjobb vagy és majd eldöntöd később, ha itt az ideje.
2019. dec. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kezd el osszegyujteni azokat a dolgokat amik erdekelnek, keresgelj, probalj ki uj dolgokat. Latogass el olyan programokra, esemenyekre amik a hobbiaiddal kapcsolatosak. Pl: ha autokat szeretsz szerelni jelentkezz be egy facebook autos csoportba es menj el az auto kiallitasukra, ha barbibabak erdekelnek akkor arra. Manapsag mar rengeteg lehetoseg van. A baratok a kozos erdeklodesi kor alapjan lesznek majd. Ha mindketten szivbol szeretitek pl az autoszerelest, valoszinuleg orakon at tudtok majd csevegni rola. A parkapcsolat is hasonlo, majd jon. Onnmagadat pedig konnyen megtalalhatod, ha felhagysz az agyalassal, konyv olvasgatassal es szimplan a szivedre hallgatsz, azt teszed amit szeretsz. Mozdulj ki, legy kivancsi es tapasztalj. Udv: 21f
2019. dec. 22. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Elég önsajnáltatós szöveg. Azzal fogsz változást elérni ha elkezdesz a saját magad úra lenni. Így csak egyik hülyeségből a másikba fogsz rohanni. Ne másokra támaszkodj mert akkor mindig csak pofára esel. Régebben foglalkoztam emberekkel és sok hozzád hasonlóval találkoztam. Legyinthetsz és letojhatod amit írok. Csak akkor nem értem miért kérsz "tanácsot". Azok akik rátesznek egy lapáttal, "hogy jaj te szegény" valószínűleg csak "játszani" szeretnének veled egyet. Ha érted mire gondolok. Ha meg valóban csak ezt akarod akkor miért nem a párkapcsolati részbe írogatsz? Ha meg komolyan van gondod írj privátba. Nem vagyok olyan bunkó és harapós mint amilyennek esetleg látsz. Csak sok hülye ember van és aki magára ismer egy ilyen szövegben az nem is ír mert megsértődik. :D
2019. dec. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból (bár nem saját) mondom, hogy akinek ennyi idős korában egyetlen normális baráti kapcsolata sincsen, annál valami gáz van. A többi, amit írsz, csak rátesz néhány lapáttal még. Igazából érzed ezt te is, hiszen leírod, hogy nincsen személyiséged.
2019. dec. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem mondtam , hogy egyetlen sincsen . A normálisak messze élnek tőlem , így nem tudok velük csak néha találkozni. (kedves utolsó)
2019. dec. 23. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!