Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a gond, ha ezek zavarnak?

Figyelt kérdés

Jobban mondva rosszul esik, olyan mintha elvenne az önbizalmamból.


Amikor a párom megjegyez más nőkön valami pozitívumot, kérdezés nélkül felhozza vagy csak megdicséri amit csinál.

Pl néztünk egy műsort majd a baráti körben szóba jött és úgy hivatkozott az egyik nőre benne, hogy “ az a kis cuki”.

Vagy lát motorozni egy nőt rögtön megjegyzi hogy hu az nő volt!?

Pár hónapja elkezdtünk négykezesbe dolgozni kamionon, külföldön találkoztunk egy másik magyar nővel akivel szóba elegyedtünk és a párom szuperezett meg bravózott amikor a nő mondta h x éve dolgozik itt.

Engem meg cikiz, ha nem sikerül egyből pontosan betolatnom.

Úgy érzem èn nem kapok olyan elismerést amilyet ő sugall másoknak, mintha én nem lennék elég jó, csak azok. Pedig sok áldozatot hoztam, azért vágtam ebbe bele hogy gyorsan több pénzhez jussunk és vehessünk házat, jobb jövőnk legyen, meg majd befektetést is szeretnék. Szerinte hülyeség amit érzek mert engem is szokott dicsérni.

Elgondolkoztam, hogy bennem van a hiba ha ezek zavarnak vagy más is így lenne?

26n


2023. jan. 20. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

majdnem ugyanezt leírtad tavaly is, amikor még 25/N került a szöveg végére

szóval igen, veled van a gond.

2023. jan. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Engem is zavar, hogy állandoan másokkal foglalkoznak hogy néznek ki mit csinálnak más nők.

Ettől még nem megy el az önbizalmam ugyan, (örülhetnének hogy egyáltalán velük vagyok), de utálattal kezdek csak feltöltődni az ilyen partenr iránt

2023. jan. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
33%
Ilyen pasikat ki kell dobni. Ne másokat dicsérgessen, hanem téged.
2023. jan. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Pillér2 ***** válasza:
Benned valami mást szeret, vagy társként tekint rád, akivel átélheti a világot.
2023. jan. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!