Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal fél év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal fél év után szakítottunk,mert a "szünetelésünk " alatt rájött, hogy már nem szerelmes, és így nem lenne értelme folytatni. Létezik, hogy búcsúcsók? !

Figyelt kérdés
Mikor rákérdeztem, hogy akkor milyen lány lenne hozzá illő, konkrétan nincs elképzelése a lényeg, hogy olyan jó legyen mint velem volt régen. És ,hogy lehet elrontja most ezzel a döntésével, ebből kifolyólag kérdezte,hogy mi lenne ha? De nem erőlteti.. (amúgy mindketten 17ek vagyunk).. Szerintetek megeshet, hogy a sok idő elteltével ami lassan 1hónap nem láttuk egymást, hogy az utolsó csók felébresztene benne valamit? Vagy ne adjam meg neki ezt az esélyt,hogy méltó és emlékezetes befejezése legyen ennek..?! :\\\'( Már csak reménykedni tudok,hogy valami kis szikra lenne amitől rájönne mekkora hülye..
2008. dec. 27. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajna nálunk is hasonló a szitu, és én sem tudom mit tehetnék, a különbség, hogy nálunk a srác már mással van. Két hete szakítottunk. Mindenesetre. Szerintem ha az érzelmek elmúltak, nem érdemes hitegetni magad. Próbáld rávenni hogy a szemedbe mondja hogy vége, ha eddig nem tette volna. Tudom hülyeségnek hangzik, iszonyat összetörsz tőle, de sokkal jobb ezt hallani, mint végtelenül reménykedni. Fél év nem tűnik el nyomtalanul, természetes hogy hiányzik, hogy vágysz rá. Barátomnál is ez a legnagyobb probléma. Valahol hozzámszokott, ezért hitegetett hogy majd egy hónap múlva, majd kettő múlva, majd egyszer még lesz valami. NEM!! Ne hagyd magad, és ne dőlj be, ha ilyeneket mondana. Ez másra nem szolgál csak a saját maga megnyugtatására, hogy te vársz rá, és talán nem veszített el örökre. Ha ki szeretett belőled, akkor vissza már nem fog. Igen is mondja ki hogy ennyi, jogod van ahhoz hogy boldog legyél. Próbálj meg továbblépni, sokat lenni a barátnőiddel, csináld azt, amihez kedved van, és ami nem emlékeztet rá!
2008. dec. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szandykah ***** válasza:
Létezik búcsú csók.
2008. dec. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Létezik búcsú csók és búcsú szex is. Én amikor szakítottam a párommal (tök normálisan, semmi anyázás nem volt), kellett egy utolsó szeretkezés. KEll, hogy tudd ez volt az utolsó. Legalábbis nekem. Tök sz@r úgy szakítani, főleg, ha szeretsz még valakit, hogy egyszer csak közli vagy közlöd és elmegy. Nálunk a búcsúszex olyan jól sikerült, hogy pár nap múlva kibékültünk, azóta már a férjem:-)
2008. dec. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
dejó :D ez tetszik.. mi sem anyáztunk.. nincs harag, se megcsalás se.. csak egyszerűen az ő részéről ez már nem szerelem.. de nem tudom mi lenne a helyes.. ha megérdemelné mint utolsó vagy sem.. :(
2008. dec. 27. 13:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam 1 hetet nem láttuk egymást a volt barátnőmmel, és ő 1 hét alatt döntötte el, hogy nem szeret. 3 hónapot voltunk eggyütt, és pont a születés napomon ismertem meg. Nah akkor téleg nemvolt semmilyen búcsú csók, de még puszi se.
2008. dec. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!