Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok fojton az exemről? Amikor boldog párkapcsolatban élek.

Figyelt kérdés
2 éve vgyok kapcsolatban a párommal. 1 éve össze is költöztünk. Minden tökéletesen működik a kapcsolatunkba.. Boldognk érzem magam. Mindent megbeszélünk, kikérjük majdnem mindenbe a másik véleményét sok minőségi időt töltünk együt, a szex is jó köztünk. Amugy ő vette el a szüzességem. 18 éves vagyok.. De viszont a párom elött volt egy pasim. Aki elég szemét volt velem. A lényeg csak annyi hogy 3 honapot jártam azzal a sráccal.. Azért lett vége mert neki fontosabb volt a haverok meg a buli. Vele nem feküdtem le.. De párnapja róla álmodok folyton.. Soha nem gondolok rá, mégis az exem van az álmaimba lassan 2 hete. Hogy együtt vagyunk meg hasonló
2023. jan. 22. 23:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg maradt benned 1-2 megválaszolatlan kérdés.

Ne aggódj, pár nap és többet nem kerül képbe

2023. jan. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell jelentoseget tulajdonitani neki, neha en is almodok olyan random emberekkel, akik eszembe sem jutottak evek ota.

Gondolom te miota egyszer vele almodtal, ragodsz ezen, gondolkodsz rajta, emiatt lett visszatero szereplo, ennyi.

2023. jan. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt elég szar, traumatikus kapcsolatom. Szintén mással élek már együtt, boldogok vagyunk, de néha random álmodok vele. Ha tetszik, ha nem, ezek nyomot hagynak az emberben, ami néha előjön. Idővel majd elmúlik.
2023. jan. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%
Milyen az exed új csaja hozzád képest?
2023. jan. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4 es. Nincs neki azóta barátnője.
2023. jan. 22. 23:50
 6/11 anonim ***** válasza:
18%

Minap olvastam errol. Hogy kulonosebb jelentese nincs az alomnak.. de a tudatalattid amit meg magadnak sem birsz beismerni ott vetitodik ki.

Erdekes tema ez.


Lehetseges hogy nem engedted el meg igazan.. az oke hogy neha neha egy exel almodik az ember.. de azert ebbol ha rendszer keletkezik annak bizonyara oka is van

2023. jan. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
el fog múlni, ne parázz ezen
2023. jan. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy traumád. Ráadásúl erősítve, mert első alkalom, érzékeny terület.

Nos..., most hogy toppon érzed magad, a tudatalattid úgy döntött itt az ideje egy kis melónak. Szóval kellemes gyakorlást kívánok. ^^

2023. jan. 23. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Hans Pötterman ***** válasza:

#7

Nekem 5 év alatt se múlt el teljesen

2023. jan. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9: Az gáz ha közben párkapcsolatban vagy. 😬
2023. jan. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!