Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok fojton az exemről? Amikor boldog párkapcsolatban élek.

Figyelt kérdés
2 éve vgyok kapcsolatban a párommal. 1 éve össze is költöztünk. Minden tökéletesen működik a kapcsolatunkba.. Boldognk érzem magam. Mindent megbeszélünk, kikérjük majdnem mindenbe a másik véleményét sok minőségi időt töltünk együt, a szex is jó köztünk. Amugy ő vette el a szüzességem. 18 éves vagyok.. De viszont a párom elött volt egy pasim. Aki elég szemét volt velem. A lényeg csak annyi hogy 3 honapot jártam azzal a sráccal.. Azért lett vége mert neki fontosabb volt a haverok meg a buli. Vele nem feküdtem le.. De párnapja róla álmodok folyton.. Soha nem gondolok rá, mégis az exem van az álmaimba lassan 2 hete. Hogy együtt vagyunk meg hasonló
2023. jan. 22. 23:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

7 éve élek együtt a barátommal, de néha mai napig álmodom az exemről - sajnos.


Szép álmok, imádom, amiben kivétel nélkül bántalmaz, vagy megerőszakol - csodás.

Jártam vele pszichológushoz, a barátommal az ágyban minden rendben (értsd: nem félek a szextől, mert türelmesen viselkedett velem és megmutatta, hogy nem fog bántani, meg semmi), de az álmok néha előjönnek :(

2023. jan. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!