Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gyakori, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy egy férfi nem akar megtanulni főzni?

Figyelt kérdés
A párommal nem élünk együtt, otthon ő vagy nem eszik meleg ételt vagy hamburgert, gyrost, és mirelit pizzát eszik, azt mondja, ez így jó neki. Főzelék, egészségesebb étel, amit én főzök magamnak, nem ízlik neki, ezért nem akar olyat enni. Nem akar megtanulni főzni, inkább veszi az egészségtelen ételeket. Ez mennyire gyakori dolog a férfiaknál?

#főzés #mirelit ételek
2023. jan. 24. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem majdnem annyi, mint nőknél, csak a nők egészségesebben esznek gondolom én.
2023. jan. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
A kezdeti kudarcok vagy lecseszések örökre elvehetik a kedvét bárkinek a főzéstől. Maradando traumák.
2023. jan. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Párom utálja az ilyen kajákat igy megtanult főzni - nálunk csak ő főz.
2023. jan. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

Nem olyan gyakori, de előfordul. Párom bátyja "sem tud" főzni, még egy tésztát sem, állandóan rendeli a kaját két személyre (az anyjával lakik, de ő beteg, nem tud a konyhában ácsorogni) aztán sír, hogy nincs hónap végén pénze. Párom szakács, számtalanszor próbálta elmagyarázni a bátyjának, hogy rengeteg kaja van ami nem nehéz és max fél óra alatt megvan, de semmi, csak a kifogások.


Mást nem ismerek, akiben ennyire nincs hajlandóság.

2023. jan. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Noren1989 ***** válasza:

Olyan 10/3.


A maradék vagy megtanulna, vagy volt màr agglegény.

2023. jan. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Nálunk főleg a párom főz, ő a férfi. Én is tudok és szeretek is, de ő jobban szereti és tehetségesebb is benne. Ezért a mosogatast én végzem, nálunk így működik a munkamegosztás.
2023. jan. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
Én se tudok még, de majd megtanulok, ugyanis egyedül fogok élni, nem lesz párkapcsolatom és enni sajnos muszáj, úgyhogy megtanulok majd alkotni ételeket. :D
2023. jan. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
31%
A nők között is ugyanúgy akad aki nem tud főzni, pl az én exem se tud a mai napig , csak összecsapja, de meg se kóstolja, hogy nem-e kell bele valami fűszer, és ő már elmúlt 40.
2023. jan. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!