Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőknél mennyire hátrány, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél mennyire hátrány, ha a férfi egyáltalán nincs otthon a konyhában, de hajlandó lenne megtanúlni a dolgokat, ha segítséget kap?

Figyelt kérdés
2017. júl. 26. 16:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem hátrány.
2017. júl. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
A férjem egyáltalán nem volt otthon a konyhában, mikor megismerkedtünk... és egyáltalán nem érdekelt.
2017. júl. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Ha a hajlandóság nem csak a rózsaszín köd első fél évében van meg, akkor nem az
2017. júl. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

Nem hátrány. Már párszor kérdeztem, hogy mit kell "otthon lenni" a konyhában, mikor csak fogni kell a receptet aztán csinálni ami le van írva, de soha nem kaptam választ, most se fáradjon senki ezzel, gondolom megint megkapom majd a 0%-om, és soha nem fogom megtudni az igazságot :DDDD

Pedig szerintem komolyan így van, aki mutat bármi hajlandóságot a főzésre, az képes is rá.

2017. júl. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Nekem kicsit hatrany lenne, mert en tanitgatni se akarok mert ugy altalaban nem szeretek a konyhaban idozni. A parom szakacs, inkabb o tanitgat engem, neha fozok, de inkabb o szokott :D Persze ha ez az egyetlen gond vele es tenyleg hajlik a dologra, akkor egy probat tennek vele.
2017. júl. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%

Engem nem izgat, bár tőlem maximum annyit tudna megtanulni, hogy kell húst sütni... :D


26N

2017. júl. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%

Az emberek úgy általában (nem csak a nők) nem szeretik a feltételhez kötött ígérgetést.


Mi az, hogy

- majd elkezdtem ha lesz párom

- majd abbahagyom, leszokok róla ha lesz párom

- majd megtanulom, ha lesz párom...


Miért nem most tanulsz meg főzni, teszed le a cigit, kezdesz el sportolni, vagy bármi?

Miért egy biankó csekkel (aka ígérettel) akarsz párkapcsolatot, miért nem vágsz bele?

Akkor tudnád mondani a kiszemeltnek, hogy tényleg megtetted, nem csak ígérgetsz, amit vagy betartasz, vagy nem...

2017. júl. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
Nálam nem hátrány, de én sem főzök. Megtanulni sem akarok, ezer más dolog van, amit szívesebben megtanulnék. De mivel még él ez az elméleti férfi, el tudja magát látni valahogy.
2017. júl. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én elvárom hogy tudjon főzni.
2017. júl. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem hátrány, de akkor tényleg legyen hajlandó, és ne csak halogassa, amikor ott a lehetőség. :-)
2017. júl. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!