Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy veszel erőt magadon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy veszel erőt magadon, hogy szakíts ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Nincs semmi gond a kapcsolatotokban, itt kezdődik a nulladik probléma.

A lány nagyon szeret téged, azt érzed rajta, hogy te vagy élete szerelme, és a kapcsolat ott tart, hogy anyagilag is nagyban függ tőled, valamelyest felelősséggel tartozol érte. Együtt terveztétek/tervezitek a jövőt, már a leendő gyereket is elneveztétek. Te is nagyon szereted a lányt, és nem tudnál kiemelni egyetlen dolgot, amivel rászolgált volna arra, hogy szakíts.

Mégis szakítani akarsz, mert habár minden jó, nem eléggé. Minden csak ilyen közepesen jó számodra, és ezzel képtelen vagy megelégedni.


2023. jan. 24. 20:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Úgy vegyél erőd magadon, hogy tiszteled annyira, hogy nem veszed el és csinálsz neki gyereket, hogy majd azután cseréld le egy másikra... Ne pazarold az idejét.
2023. jan. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

Úgy, hogy az járjon a fejedben (már ha van agyad, ez alapján nincs), hogy minél hamarabb új, normális pasit válasszon a nő, és ehhez az kell, hogy már ma szakíts!


Szegény nő. Sokat szidom itt a nőket, mert nem akarnak elköteleződni, pláne szülni, sőt, hát ugye ghosting-olnak ezerrel, de ez a férfi rajtuk is túltesz.

2023. jan. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Ha az elég jó, nem elég jó, sose leszel boldog.
2023. jan. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
55%

JÓ REGGELT!!!


Ez a valami az ÉLET.


Igen, ez a közepes, langyos, minden jó, de nem az igazi ... "izé".


Jót akarsz? NEM LESZ B+!!!! Nem lesz 17 éves bikinimodell csajod, nem lesz Aston Martin sportkocsi, nem lesz ház Kaliforniában, nem lesz havi 2M+ -os melód, ... sőt, Kata tanárnő sem lesz meg soha, pedig hány 100-as papírzsepi fogyott el rá anno. :(


De őszintén, mi a jobb? Éhezni, és várni a szarvasbélszínt, vagy kinyitni a hűtőt, ami tele van házikoszttal, meg konzervekkel?

2023. jan. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Közepesen jó:D nincs olyan hogy tökéletes kapcsolat. De majd megtudod, ha pofára esel
2023. jan. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%

Jogod vagy egy teljes értékű, boldog kapcsolatban élni egy olyan nővel, amilyenre vágysz. Ezt fontos tudnod. A szakítás nem egy büntetés és a kapcsolatban maradás sem érdem alapján. Ahogy ez tudatosul meg is jön az erő.


Kitartást!


31N

2023. jan. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
31%

Jajj engem dobtak így, később tudtam meg, hoyg ez volt az oka, de nem volt anyagi függés. A srác lábába kapaszkodtam sírva, hogy ne legyen vége, lerázott, utána megtörtem, meg akartam halni, lefeküdtem mindenkivel, folyton bezavart a gondolata éveken át a kapcsolataimba, ha felbukkant facen a feje, hogy online, csak ő járt a fejemben, majd 10 év után (mikor megint lefeküdtünk)bevallotta, hogy ezért dobott, mert félt, hogy dobni fogom, hogy nem szeretem. Na 10 év után már tényleg nem szerettem:D Be is jött neki.


Legyen már gerincet meg önbizalmat, téged az anyagi függés zavar és önbizalomhiányos is vagy. Dobd nyugodtan, de ne próbálj itt mártírkodni ezzel a hülye szöveggel. Inkább úgy tálald, hogy félsz, hogy nem szeret, csak a pénzed kell neki. Mert ez az igazság. Nem tudhatod jobban a másiknál, mit érez irántad!

2023. jan. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt kell végig gondolnod, hogy minden egyes nap, amit boldogtalanul töltesz, az életedből megy el és soha többé nem kapod vissza. Ahogy számára is, minden egyes nap egy -1 nap az életéből, amit olyan emberrel tölt, aki nem akar vele lenni. Ha ez nem elég indok, akkor nem tudom, mi.


És van olyan kapcsolat, ami nem olyan, mint a langyos lábvíz. Amíg nem találtam meg, én sem hittem benne, de 10+ éve élek benne már, és örülök, hogy akkor kiléptem a lábvízből, mert volt esélyem őt megtalálni!

2023. jan. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
37%
Nem sértésből, de leírnál 5 okot, hogy miért járna neked több/jobb/minőségibb az élettől/sorstól?
2023. jan. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Indoklás nélkül jár mindenkinek a tőle telhető legjobb élet. Ezt nem kell kiérdemelni semmivel sem. Minden ember elsősorban ember, nem teszünk közöttük minőségi különbséget.
2023. jan. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!