Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már ilyen helyzetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már ilyen helyzetben,mit tennétek?

Figyelt kérdés
1 hónapja költöztünk össze a párommal.Lenyegeben szeretem a kutyákat,de az mellett vagyok,hogy kint van a helye,de azt se ítélem el,aki benttartja, sőt egy picit talán tartanék is bent. A páromnak van egy nagy bernáthegyi kutyája,amit bent tart,folyamatosan hullik a szőre,folyik a nyála,feltakarítok beengedi egyből és tiszta sár minden újból.Tegnap újra húztam az ágyat,felmostam utána elmentem vásárolni,mire haza értem az ágy tiszta sár,nyál volt. A padló tiszta szőr,sár.Egyszerűen nem bírok annyit takarítani,hogy rend legyen.Nagyon kezd fogyni a türelmem,de nem akarok a párommal vitazni,viszont ő ma osszeveszett velem,mert 20 percet kergettem az udvaron a kutyát és mikor már teljesen késésben voltam inkább nem zártam be a helyére,hanem elindultam dolgozni.(teljesen jó a kerítés nem tud kiszökni és a helyére is betudott volna menni,ahol fűthető háza van)De a kapuban ült az esőben és a probléma az volt,hogy mertem kinthagyni az esőben.
2023. jan. 16. 16:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
81%
Nekem van 2 kicsi benti kutyám, de fixen nem jönnék össze olyannal, aki egy nagytestű, szőrhullató fajtát bent tart. Bundaszag, nyál, kosz szőr mindenfele…hát ebből én se kérnék.
2023. jan. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
12%

Kutya miatt vitaztok, szép kis pár vagytok, bár még csak most koltoztetek össze.

A partnered többre tartja a kutyát mint téged egyébként.

Talált egy hülyét, aki takarít még a kutya után is, nem elég, hogy a háztartás is inkább rád zuhan.

Persze mivel többre tartja a kutyust ezért kiakadt, valahol mondjuk igaza van, mert ha nincs megszoktatva kinti létre akkor az esőben kinn csücsül.

Természetesen te erről nem tehetsz, ő neki kellett volna megszoktatni, de az ő "helytelen" nevelését rád zuditja, rád fogja.


Döntsd el, hogy leszel-e továbbra is második, mert az fix, hogy az első pozíciót az állat tölti be.

2023. jan. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
83%

Gondolom nem a te házad, hanem vagy a párodé vagy albérlet.

Ebben az esetben olyan embert kellene keresned, akivel állattartás terén is hasonlóak az elképzelések. Én biztos nem kerülgetnék a házban egy bernáthegyit, és ha valaki ekkora kutybzi, az nem nekem való partner.

2023. jan. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
74%

Tok mindegy, kinek mi a velemenye, ha en egy javorszarvast tartanek a lakasban pici kora ota es egy agyban aludnank es az uj paromnak ez nem tetszene, akkor is a szarvas elvezne elonyt, barmennyire is abnormalis amit csinalok.


Ezt el kell fogadni, ha allatos emberrel jossz ossze, hogy elonyt elvez a haziallat aki regebb ota van, mint te es pont. Ha nem tudsz alkalmazkodni, te mesz.

2023. jan. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
88%

5# nincs ezzel semmi gond HA ELŐRE!!! közli ezt az éppen aktuális párjával ÉS takarít a saját kutyája után.

Az más kérdés, hogy egy bernáthegyinek kint a helye, és elég nagyfokú igénytelenségre vall a fickó részéről, ha jól elvan a sárban-nyálban-szőrben fekve...

Nem a kutya miatt nem kéne ilyen hanem az igénytelensége miatt.

2023. jan. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
75%

#5

Olyan értelemben a háziállatom élvez előnyt, hogy nem válnék meg tőle senki miatt, DE bizonyos szinten az új párhoz is alkalmazkodni kell. Pl. a párom nem szereti, ha az ágyon alszik a kutya, ezért nem engedem fel. Ez olyan kompromisszum, ami nem nagy áldozat se nekem, se a kutyának.

2023. jan. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
50%

6-os te azt honnan tudod már bocs, hogy eddig nem takarított a pasi? Ne essünk már túlzásokba.


Az is a pasi döntése, hogy hol tartja a kutyáját, persze lehet számunkra helytelen, de nem a miénk a kutya.

A kérdező gondolom tisztában volt vele, hogy benti bernathegyi kutyáról van szó, csak azzal nem volt tisztában, hogy mivel jár a kutya és lehet nem beszeltek meg, hogy ha egyszer a pasase, akkor ő fog utána továbbra is takarítani.

Arról nem a pasi tehet, hogy a kérdező nem nyitja ki a száját és nem szólt előre, hogy ő nem fogja a kutyát tisztogatni vagy körülötte.

És akárhogy is nézzük az is a kérdező hibája, hogy elfelejtette a kutyát bevinni.

A kérdező követett el sorozatos hibákat és meg is szívja.

2023. jan. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
31%

Én össze sem jönnék ilyennel akinek kutyája van a lakásban. Milyen dögbűz lehet ahogy beleheli az egész lakást? Tudom, ő nem érzi mert megszokta, de akinek kutyamentes tip top otthona van, annak maga a pokol az a mocsok ami kutyaszőr nyál, dögszag.

Hagyd ott keress egy normális pasit.

2023. jan. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
44%

7 Nekem az lenne es sok mas allatosnak is. En szakitanek azzal az elso nehany egyuttalvos randi utan, aki azt mondja vagy erzekelteti, hogy nem tetszik neki barmi az allatartasi szokasaimon, ebbe az egyutt alvas is beletartozik meg minden mas :) Nem fogok egy X eves allatot hirtelen kibszni az agyambol, mikor ugy nott fel, hogy barhol aludhatott. Na meg szeretek is vele aludni, egy kezdodo kapcsolat miatt nem mondok le errol.

Akit zavarnak az allatok, az ne eroltesse allatossal.

2023. jan. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
9%

Lelketlen vagy. A kutyat a lakasban kell tartani,akkor is ,ha nagy.


Az edes nagy macko fekudjon a kanapemon vagy az agyamban.



Remelem szegeny kutyanak nem lesz baja,de szerintem megfazik. Hogy zarhattad ki a lakasbol???


Kit erdekel a padlon a szor??

Agyba meg huzzal lemoshato mubort es letorlod a nyalat.

2023. jan. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!