Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ilyen helyzetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ilyen helyzetben, helyre lehet még hozni ezt a dolgot? Többi lent.

Figyelt kérdés
Barátnőm nem annyir érzi jól magát a kapcsolatunkban, azt mondja hogy azért nem, mert nincs meg közöttünk az összhang. Úgy érzi ha elmegyünk valamerre akkor én azt nem élvezem, vagyis ez látszik rajtam, nem nagyon beszélgetünk, nincsenek meg azok az önfelett örömteli pillanatok, meg úgy összességébe szerinte nincsenek meg az az összecsiszolódás a hétköznapokban. Milyen megoldást tudtok erre javasolni, vevő vagyok mindenre ami helyre hozhatja ezt, szeretem, és nem akarok elveszíteni.

2023. jan. 12. 12:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem érdemes ezt helyrehozni, illetve nem is lehet. Ez egy langyos pocsolya kapcsolat, nincs benne tűz, értelem. Nem vagytok egymáshoz valók, nincs is ezzel semmi baj, szét kell válni.
2023. jan. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet helyrehozni, mert nem illetek össze és valószínűleg a barátnőd nem is szerelmes (már) beléd és te hiába fogod eljatszani, hogy minden rendben van vagy másfajta személyt eloadni nem fog működni.

Úgyhogy szerintem is a megoldás ha elengeditek egymást.

2023. jan. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

"szerinte nincsenek meg az az összecsiszolódás a hétköznapokban"

Mióta ismeritek egymást, Mióta vagytok együtt? Mennyi ideje próbáltok összecsiszolódni?

2023. jan. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Akkor megfogalmazom másképp. Ő is szeret és nyitott arra hogy hozzuk valahogy helyre. Csak arra vagyok kíváncsi hogy milyen ötleteitek vannak amikkel fel leher rázni egy kapcsolatot, nekem vannak ötleteim, de szertnék még mellé gyűjteni.
2023. jan. 12. 12:43
 5/13 A kérdező kommentje:
3-as, Lassan másfél éve, nyár óta jött elő ez a dolog, de akkor még úgy voltam vele ősszel, hogy külső körülmények miatt is nehéz időszak volt, majd idővel visszarázodik minden a rendes kerékvágásba. Kapcsolatunk elején nem nagyon voltal ilyen jellegű gondok. Lehet hogy szimplán belekényelmesedtem a kapcsolatba, elhanyagoltam valamennyire, és ez vetetett ehhez?
2023. jan. 12. 12:46
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő félnek tenni kell érte, nemcsak az egyiknek kezdjük el itt.

Továbbá, mi az egyáltalán, hogy úgy érzi nincs összhangban veled?

Azért, hogy neked nincs kedved eljarkalni vagy egy-kettő vita akad nem kellene így éreznie.

(Persze ha feszt megy az értetlenseg, vagy a balhé akkor megértem).

Mert még az ikertestverek sem egyformák, hasonlóak, plusz csak tisztában volt azzal gondolom, hogy más a természetetek, tulajdonságaitok, nem?

Arról nem is beszélve, hogy attól, hogy ellentétek vagytok attól még működhet egy kapcsolat, mert szerelem van és tisztelet a két fél között.

Itt vagy az a gond, hogy nincs mélyreható kommunikáció jóformán az elejétől kezdve vagy elmúltak az őrületes érzések és látja, tapasztalja, hogy más ember vagy mint elképzelt, mint akibe beleszeretett - illúzió, amiből most ébredt fel.

Persze természetesen egymás megismerése, beszélgetések, kimozdulasok, hobbik nem ártanak, de az a gond, hogy ezeknek simán, nyugisan, természetesen kellene, hogy kialakuljon, történjen.

2023. jan. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

"Lehet hogy szimplán belekényelmesedtem a kapcsolatba, elhanyagoltam valamennyire, és ez vetetett ehhez?

Nagyon könnyen lehet, hogy ez a baj. Mutasd ki, hogy örülsz, hogy veled van.

2023. jan. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%

Egyél laza humoros jófej, aki tud szerepelni nyüzsögni, vannak ötletei, élmény vele lenni.

Valszeg egy unott sótlan szótlan szobanövény lehetsz Neki.

2023. jan. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen ez is baj lehet, hogy nekem sosem volt túlzottan erősségem az érzelmek kimutatása, nemtudom miért lehet hogy belül az a belső feszültség van bennem, hogy az nem férfias?
2023. jan. 12. 13:03
 10/13 anonim ***** válasza:
79%
Ha nincs mit kimutatni, nem kell erőltetni. Lehet, hogy nem vagy kitörően boldog ebben a kapcsolatban.
2023. jan. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!