Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy veszel erőt magadon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy veszel erőt magadon, hogy szakíts ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Nincs semmi gond a kapcsolatotokban, itt kezdődik a nulladik probléma.

A lány nagyon szeret téged, azt érzed rajta, hogy te vagy élete szerelme, és a kapcsolat ott tart, hogy anyagilag is nagyban függ tőled, valamelyest felelősséggel tartozol érte. Együtt terveztétek/tervezitek a jövőt, már a leendő gyereket is elneveztétek. Te is nagyon szereted a lányt, és nem tudnál kiemelni egyetlen dolgot, amivel rászolgált volna arra, hogy szakíts.

Mégis szakítani akarsz, mert habár minden jó, nem eléggé. Minden csak ilyen közepesen jó számodra, és ezzel képtelen vagy megelégedni.


2023. jan. 24. 20:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
76%
Szakíts nyugodtan ha így érzel, boldog úgy sem leszel ha ilyen hiányérzet van benned. Amúgy 99 százalék hogy soha az életben nem fogsz olyan nővel találkozni aki így fog érezni irántad mint ez a lány. Nagyon át fogod te még értékelni ezt a jelenlegi kapcsolatodat majd néhány év múlva de akkor már késő lesz.
2023. jan. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mit jelent az anyagi függés ès a valamelyest felelősség, ès a közepesen jó? Mi lehetne jobb? Meg a legjobb kapcsolatok is időnként csak közepesen jók...minden kapcsolat hullámhwgy-hullámvölgy.
2023. jan. 25. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én egy ilyen döntés előtt nagyon nagyon átgondolnám, hogy valóban,, illetve mennyire valós az az általános élet-megélésem, hogy ez nem megfelelő számomra.

Nehogy valami tudatalatti baszás miatt érezd, hogy nem megfelelő, utána pedig a top 99%nak érezd 1 év múlva. Vigyázz.

Kérhetnéd szakember segitségét.

2023. jan. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Szegény lány! Nem jött rá arra az alapvető igazságra, hogy a férfiakat csak úgy lehet megtartani, hogy a vadászösztönt -legalább minimális szinten- fenntartjuk. Ha ez eltűnik, akkor a férfiak többége (tisztelet a kivételnek) unatkozni kezd és elkezd kifelé kacsintgatni, mert megszűnt az izgalom, a kihívás a kapcsolatban. Úgy tűnik, kérdező, te is a többség közé tartozol. Talán később, érettebb fejjel másként fogsz gondolkodni.
2023. jan. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Sokan megjárják ezt az utat, aztán évekig sírnak az eldobott nő miatt. Az én exem ugyanígy járt, de amikor visszajött akkor már késő volt. Valami megtört bennem, de nagyon és már nekem nem volt maradásom mellette. Pedig szerettem őt nagyon, de van amit már nem lehetett visszaadni, mégpedig a bizalmat ami előtte köztünk volt. Hiába próbált bármivel a kedvemben járni, nem hittem sem a szavainak, sem a tetteinek. Hamisnak éreztem és szakítottam.

Tedd meg azt a szívességet ennek a lánynak, hogy tisztességesen szakítasz és békén hagyod akkor is, ha te a boldogtalanságodban fogsz vergődni. (Mert szerintem is csak unatkozol és jó dolgodban nem tudsz mit kezdeni magaddal.)

2023. jan. 26. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
78%

Ha egyébként ez egy olyan kapcsolat, ami azért nem rég kezdődött, mondjuk fél-egy éve max, akkor azt mondanám hogy szakíts. Van indokod, nem vagy szerelmes, nem mélyültek el megfelelően az érzéseid, van ilyen sajnos. Volt velem is ilyen, sőt szerintem ez a legtöbb emberrel megtörténik.

Az az egyenes dolog, ha szakítasz. Egy ideig biztosan rossz lesz a lánynak, talán neked is, de majd túl léptek a dolgon, az idő segít ezen.


Ha ez már egyébként egy régi kapcsolat, ahol a szerelem kopott ki, az teljesen más.

Én 7-éve vagyok házas, 9-éve vagyok együtt a férjemmel.

Az elején hatalmas szerelem volt, az az igazi filmekbe illő, lángoló, szenvedélyes szerelem.

Így, 9-év távlatából jó erre visszaemlékezni, milyen volt rá annyira vágyakozni, hogy elepedjek benne.

Ma már tudom úgymond kívülről vizsgálni az érzéseimet, kívülről vizsgálni magunkat, átlátni mindent.

Időközben felnőttünk, hiába nagykorúak voltunk mikor összejöttünk, együtt teljesen felnőtté cseperedtünk.

Most is nagyon szeretem, de teljesen másképp mint régen.

Most ami van, az egy szövetség, ami erősebb mindennél. Az idő múlásával, és azzal, hogy együtt oldottunk meg minden élénk gördülő problémát, kialakult egy olyan erős szövetség köztünk, mint amilyen testvérek között van.

Bízom benne, ismerem őt, szeretem őt, minden hibájával együtt.

Lehullott a rózsaszín köd, már nem látom tökéletesnek, így ismerem igazán őt.

Ez a tökéletes bizalom, ami köztünk van. Nem bízom senkiben se ennyire, mint benne.

Nem csak a párom, hanem a barátom is egyben.

Viszont, ez már nem szerelem.

A szerelem már elmúlt, átvette a helyét ez, ami most van.

Őszintén, azt gondoltam régen hogy a szerelem a maximum, ha az elmúlik, akkor nincs esélye a kapcsolatnak, akkor ott vége mindennek.

De rájöttem, hogy a szerelem csak egy állapot, ami nagyon nagyon fontos a kapcsolat elején, viszont ami marad utána mégjobb.

Ami most van jobb, mert sokkal mélyebb, sokkal biztosabb.

Viszont a szerelem nem elhanyagolható, mert nagyon jólesik rá emlékezni, jó felidézni kettesben.


Ezen gondolkodj el. :)

2023. jan. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!