Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel lehet valamit kezdeni?

Figyelt kérdés

Először is szeretném leírni, milyen is az én párom:

25 éves férfiról van szó, akivel 3,5 éve vagyok együtt és egy ideje élettársi kapcsolatban vagyunk. Egy nagyszerű kétkezi ember, bármit megcsinál, a saját projektjeit és azt is, amit kérek, legyen szó arról, hogy én most egy lombházat akarok, stb. Gondoskodó, törődő és maga elé helyez sokszor. Szó nélkül hoz visz, akármiben kell segítség, azonnal ott van. Hűséges, nincsenek vele "social média" problémák, nyíltan látom minden dolgát, bár nem foglalkozom vele, bízom benne. A hibái leginkább butaságból erednek, sosem tudatosan bánt meg, maximum nem gondol bele valamibe és akaratlanul követ el bakit (nem mondom, hogy némelyik nem fájó és nem jön fel egy év után is, de igyekszik mindig változni). A szememben ő egy férfias férfi, nekem elképzelhetetlen az, hogy egy férfi ne tudjon mindent is megcsinálni a ház körül, ne lehessen rá ilyen szinten bízni akármilyen problémát.

Egy problémám van vele. Nem érzem azt, hogy kiállna értem. Ő az a fajta ember, aki magát sem védi meg, ha szapulják, akkor sem mond semmit, mert nem foglalkozik más negatív véleményével. Ugyanígy áll hozzám, nincs benne az a heves védelmezés, ami például bennem megvan. Ha valaki ő rá rosszat mond, én a háta mögött és foggal körömmel kiállok érte. Ő viszont nem így teszi, ha megszólal, akkor is maximum szép beszéddel elmondja, hogy ez nem oké. Ilyen példa, hogy egyszer egy (jelentem, már csak volt) haverja/munkatársa azt mondta, hogy egy p0rnhubra való liba vagyok. Itt is csak úgy "osztotta ki", hogy "Ember,p0rnhub? Vegyél vissza kicsit....", majd ezek után letiltotta és nem beszélt vele azóta sem. Fordított esetben én kifordultam volna magamból és elküldöm a pics@b@.

Nekem tulajdonképpen ez rosszul esik, mert minden tette azt jelzi, hogy szeret törődik velem és tényleg velem tervezi az életet, viszont ez a kiállós dolog olyan, hogy emiatt kicsikét lerombolja bennem a képet. Lehetne ezzel valamit kezdeni, valahogy elmagyarázni, hogy így nem olyan jó? Mit gondoltok erről?


2023. jan. 26. 19:11
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
69%

Az a baj, hogy valami miatt téged leqváznak, és ezen nehéz változtatni.

Én is utálom a vicceskedést ami nem poén, de nem értik meg mások hogy másoknak az nem poén. Ebben igazad van.

2023. jan. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Felnott no vagy ha beleallsz egy votaba akkor vedd is meg magad. Emancipacio fenomizmus van ergo a te dolgod h kiallj magadert.

Am ha nem kell a pasid befogadom 😁

2023. jan. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
73%
Igazából ha a fejed tetejére állsz, akkor sem fog változni. Döntsd el, hogy elviseled így és a jó tulajdonságaira koncentrálsz vagy halálra baxogatod, hogy feleljen meg az összes feltételednek. Közel 50 vagyok. Ha az összes eddigi kapcsolatomban a férfiak jó tulajdonságait összegyúrnám és egy ember birtokolhatná, akkor is tudnék még újabb extrákat kitalálni, hogy épp mi hiányzik még belőle. Ha szereted, akkor értékeld és fogadd el. Ne akarj megváltoztatni egy felnőtt embert. Ha meg nem felel meg, akkor nem kell a végsőkig feszíteni a húrt, az nem fog segíteni, cserébe maradandó sebeket okoztok egymásnak. Ez csak egy jó tanács egy olyantól, aki az összes hasonló hibát elkövette már előtted, végül rájött, hogy saját magát mint lehetséges problémát sosem vett figyelembe.
2023. jan. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

"Ha valaki ő rá rosszat mond, én a háta mögött és foggal körömmel kiállok érte."

Megirod nekem privátban kérlek, hogy állsz ki valakiért, aki ott sincs?

Ő nem is tud róla, akkor hogy állhatsz ki mellette? Nincs is a konforntációban, és ha benne lenne sem lenne számára negativ konfrontáció. Szóval 2 sikon is lehetetlen, hogy kiállj érte.


Persze lehetne ezzel. Menj el pszichológushoz, vagy még jobb, menjetek el párterápiára, és majd segit nektek megérteni az egymás viselkedését és igaz vágyait, mert ahogy számodra rossz, hogy ő nem lesz szar dobáló csimpánz, aki kikaparja a saját szemét, csak mert egy idegen, aki semmit sem tud se istenről se életről, mond rád valamit, úgy lehet számára is rossz, hogy mig ő, mint taknyos hülyékre néz rájuk, te lemész a szintjükre és idegbetegeskedsz, pusztitod magad. Ez naaaagyon nem egészséges. Kérj segitséget, és viheted őt is, az is hozzáadna.

2023. jan. 27. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs semmi gond a pasival, fogadd el ilyennek és kész.

Valószínűleg azt látja, hogy elég nagy szád van, hogy szóban meg tudd magad védeni, és nem szorulsz rá segítségre. Ahogy az is látszik már a kérdésednél is, hogy te szívesen beleállsz a vitákba. Ő meg nem.

Viszont a tetteivel maximálisan kiáll melletted. Ez pedig ezerszer jobb, mintha ugatna mindenkire, mint egy ideggyenge csivava.

Amúgy is jobban teszed, ha megbecsülöd, mielőtt megteszi más. A legtöbb nő simán vinné. Csak gondoltam, szólok.

2023. jan. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!