Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos-e ha ilyen esetben ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos-e ha ilyen esetben ki csavarom a partnerem kezét?

Figyelt kérdés

Egy parázs vitánk egy korábbi sérelem közben nagyon elfajult és a barátnőm a közel egy milliós laptopomat le akarta csukni és nem engedte, hogy beletemetkezzek. Szerettem volna először óvatosan elvenni a kezéből mert korábban is volt már rá példa, hogy ami a keze ügyébe volt oda vágta (pl.: AirPods, telefon). Ekkor jobban kezdte szorítani a laptopot és féltem, hogy kárt okoz benne (ez az eszköz egyébként két havi fizetésem és kb a fel életem és a munkám van rajta, ebből elek).

Ezután erélyesen, nem kiabálva felszólítottam, hogy engedje el a laptopot, mert ki fogom csavarni a kezéből. Ő hisztérikusan sírva rám üvöltött, hogy csavarjam, majd erre addig kezdtem hatrászorítani a kezet amíg el nem engedte.

Ekkor elkezdett harapni, próbált megutni és üvöltött, hogy én kicsavartam a kezét.

Végül minden cuccomat összeszedtem és elraktam előle és azonnal otthagytam, hogy ne eszkalálódjon a helyzet.


Nem reagáltam jól a helyzetre?



2023. jan. 26. 20:25
A kérdező szavazást indított:
Nem, túl reagáltam, másként is lehetett volna kezelni a helyzetet.
Igen, megfelelően és a helyzethez képest higgadtan kezeltem a helyzetet.
41 szavazat
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak az érdekel hogyha ennyire xar, akkor miért vagytok együtt? Milyen kapcsolat az ahol az egyik a drága cuccokat teszi tönkre, a másik meg emiatt bántani akarja a partnert? Nektek szakítani kellene.
2023. jan. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
93%
Osztom 1-est. Katasztrófális a személyisége a nőnek, nem telik jobbra az élettől??
2023. jan. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
34%
Ennyit keresel, és nem telik jobb nőre?
2023. jan. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
86%
Bocs, de miért vagy együtt egy ekkora gyökér nővel?
2023. jan. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
0%
Nem, de ruházz be egy puskára és pár M99 elefántnyugtató-töltényre aztán ha épp indulnak nála a hangyák, akkor szépen leszedálod vele.
2023. jan. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
92%
Én is csatlakozom az előttem szólókhoz, miért vagytok még együtt? 🙄
2023. jan. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
34%
Ez egy bolond állat. Miért vagy vele?
2023. jan. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
0%
Kicdit bolond ez a nő. Bár az ilyen szenvedélyes nőkkel általában jó a szex is....
2023. jan. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
18%

Ahogy igy le van irva, én nem látok benne nagy hibát.


Leszámitva, hogy nem tudod mit jelent a vitázás, ami hatalmas hiba, de a történtek nagyjából oké, kivéve, hogy szóba állsz egy kisgyerekkel. Te pedó vagy? A hisztis ovisokkal nem szoktunk kapcsolatot kialakitani... A 4 éves- 40 évesnél a 36 év kicsit már sok...

2023. jan. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
89%

Mar az elso karesetnel azonnal szakitani kellett volna!!


A kartores nem fizeti meg a karod. De o foljelentest tehet sulyos testi sertesert.


Olcsobb,ha azonnal elhagyod mindeneddel egyutt

2023. jan. 27. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!