Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vonzódom a partneremhez,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vonzódom a partneremhez, pedig elméletileg minden rendben van. Ha voltatok már hasonló helyzetben, mi lett a vége?

Figyelt kérdés

Van egy kollégám, akivel nemrég lefeküdtem (már néhány alkalommal ez megismétlődött). Ő 10 évvel fiatalabb nálam (én vagyok a női fél). Néhány hónapja kezdődött az egész, egyre gyakrabban és egyre pikánsabb témákban beszélgettünk, majd megbeszéltük, hogy ő is régóta szingli, én is, és mi lenne, ha...

Megmondom őszintén, hogy én sokkal többet vártam a dologtól, csalódás volt, annak ellenére, hogy a fizikai része rendben volt a szexnek. De valahogy a kémia egyáltalán nincs meg részemről, nem tetszik az illata (egyáltalán nem ápolatlan vagy büdös), nem tetszik, hogy dícsér közben (az a fajta vagyok, aki nem szeret sokkal többet kapni, mint amit adni tudna/szándékozna, ilyenkor indokolatlan nyomást és frusztrációt érzek, hogy én nem így érzek és képtelen vagyok kipréselni hasonló szavakat, bókokat, érintést, bármit), idegesít, hogy már az első alkalom után pitizett, hogy mikor találkozunk újra, annyira szeretne érezni, stb...

Én meg, hiába telt el rengeteg idő a legutóbbi szexelésem óta, és mint mondtam, az aktus maga nem volt rossz, elélveztem, odafigyelt rám, stb, de kb úgy vagyok vele, hogy jó ez megvolt, próba szerencse alapon, de elég is volt, haladjunk.

Mindettől természetesen lelkiismeret-furdalásom van, és elkezdtem terelgetni a témát már, amit persze ő is érez, de képtelen vagyok egyelőre megmondani neki, hogy nekem ez nem pálya. Nem is tudom, mivel indokoljam, nem akarom megbántani, mit mondjak, hogy bocs, de egy felszínes némber vagyok, és mégsem tetszel...? Nyűg vele találkozni, egyáltalán nincs kedvem az egészhez, szex közben elvagyok és élvezem, de amint vége és kifújtam magam, már feszengek, hogy mennék haza, vagy menjen már haza ő...


Igazság szerint azt tudom, mit kéne tennem, de érdekelne, hogy ez változhat-e (tapasztalataim alapján nem, de hátha vannak csodák), volt-e másnál ilyesmi, esetleg túl tudott lépni az ilyen jellegű problémán csak azért, mert a másik fél annyira odaadó és kedves volt?


2022. nov. 4. 23:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
42%
Sajnos, ha a szex nem megy akkor annak szakítás lesz a vége, előbb vagy utóbb biztosan.
2022. nov. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Sztm meg őszintén mond meg neki ha amúgy kedveled! A hazugságnál szarabb nincs.
2022. nov. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%

1-es: azt fejtegeti hosszasan, hogy a szex jó, de emberileg nem vonzódik hozzá!


Te magad is tudod a választ, ha szabadulnál tőle a szex után, akkor egyértelmű a helyzet.


Mondd meg neki őszintén, hogy a szex jó vele, de nem vágysz többre, arra sem, hogy előtte-utána programotok legyen vagy együtt legyetek. Ha ő ennél többet akar (leírásod alapján akar), akkor fejezzétek be, hosszú távon csak még nagyobb fájdalmat okozol neki és magadnak is.

2022. nov. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

#3


Nehezen elképzelhető, hogy a szex olyan jó legyen, ha nem vonzódik az illetőhöz. Valahogy a kettő üti egymást, nem?

2022. nov. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
4-es: nem :) Nekem is volt ilyen alkalmi partnerem, semmi közös nem volt bennünk intellektuálisan sem, és nem vonzódtam hozzá testileg sem, férfiként sem vonzott, de a szex nagyon jó volt. És kb. nálam is ez volt, hogy "oké, a szex meg volt, menjen mindenki a maga útjára". Deklaráltan csak szexre kellett, fizikálisan is, meg önbizalomnövelésnek is. Ezt ő is tudta, de aztán többet akart, és akkor nagyon gyorsan leépítettem. És én vagyok a nő. És egyébként NAGYON nem ilyen típus vagyok, de azért nekem is van sötét múltam. :D
2022. nov. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%

#5


Értem. Számomra viszont ez valahogy elképzelhetetlen. :D


Nem hiszem, hogy menne a szex egy olyan nővel aki emberileg taszít és semmi jót nem látok benne vagy nem is szimpatikus. De nyilván elfogadom más nézőpontját.


Lényegébe a válaszom ugyan az, ezek olyan dolgok amik nélkül a kapcsolat nem fog működni. Akár a szex, akár az érzelmi és szellemi vonzódás a másikhoz.

2022. nov. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek Burgonyával. AMi nem megy, az nem megy. Feleslges erőltetni.
2022. nov. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%
6-osnak: én úgy érzem a leírásából, hogy volt vonzalom eredetileg, mármint külsőleg meg szexuális, taszítónak sem találta emberileg, és a szex része be is jött, de a sok kis apróság, amik ha megvannak, akkor idővel kialakul/mélyül az érzelmi kötődés, vonzalom, na azok nem születtek meg náluk. Amiket írt, hogy idegesíti a fickó a szexen kívül mindennel kb. :) Emberileg engem sem taszított ez az illető, felületesen ismertem, de hosszú távon amúgy nem hiszem, hogy bírnám, ez az alkalmi nekem kb. 2 hónapig tartott, és már kezdett zavaró lenni, hogy a szexen kívül nem érdekel sem intellektuálisan, sem emberileg, mert ettől az egytől eltekintve a személyiség érdekelt minden kapcsolatomban. :)
2022. nov. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam hasonló helyzetben, de azt mondanám, hogy eleve csak egy éjszakában/egy-két alkalomban gondolkodtam, ez most sem változott, nagyon kedves, meg minden, de nem szeretném folytatni. Ezzel nem hazudsz, de nem is bántod meg. Még a kolléga-kártyát is bedobhatod, hogy bele gondoltál, mennyire nem szerencsés kollégával viszonyba keveredni.
2022. nov. 5. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam hasonló szituban, megszakítottam a szexkapcsolatot. Emberileg jól kijöttünk, működött a szex, de utáltam vele csókolózni, zavart sokszor, ha hozzám bújt, megfogta a kezem (pedig ezeket csak szexnél is szeretem), nem tetszett a természetes illata.
2022. nov. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!