Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, titeket foglalkoztat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, titeket foglalkoztat a partneretek orgazmusa? Nők, hogyan beszélnétek ezt meg?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, mindig is problémás volt az orgazmusom (pl: orál+ujjazás kombótól el tudok élvezni, de ha egy kicsit gyorsabb vagy lassabb, mint szeretném, elszáll az “ihlet” és nem lehet visszahozni, ennyi volt) eddig nem különösebben zavart, élveztem a szexet anélkül is, csak ugye sosem elégültem ki, csak ha magamnak csináltam. Tudta, hogy nincs orgazmusom, nem titkoltam, ő nem törte magát hogy nekem is jó legyen, havi egyszer-egyszer volt hosszabb előjáték amikor én is elmentem. De megismétlem, nem zavart, nem hisztiztem miatta, elintéztem magamnak, tudtam hogy nehezen tudok partnerrel elmenni.

Idén sikerült szex közben elélveznem (én voltam felül), ami mindkettőnknek elég nagy meglepetés volt. Azóta próbálkoztam ugyanazzal a “technikával”, de egyszer megmoccan alattam, vagy leállít közben és megint oda minden. Ezt a szitut megnehezíti, hogy fogamzásgátlót szedek egy éve (gumit egyikünk sem szereti), és ahogy nekem egyre-egyre jobb (lenne) annál szűkebb vagyok, ő pedig szabadkozik, hogy egyszerűen bárhogy próbálja, nem tudja visszatartani, kontrollálni. Azóta talán 3-4 alkalommal sikerült elélveznem (több hónap alatt 3-4 alkalommal*). Ha közel sem vagyok az orgazmushoz, annyira nem zavar, hogy nekem megint “nem jutott”, de mikor már pont majdnem elmennék és ő elélvez hamarabb aztán ad egy puszit és alszik… már kicsit nehezebb eltűrnöm.

Nem tudom hogyan hozzam fel neki az egész szitut úgy, hogy ne legyen megbántás a vége, hogy “rendesen megb.szni sem tudsz”, hanem tényleg beszéljük meg. Full megértem, hogy nehéz visszafognia, mert alapból nem vagyok egy bécsi kapu, csak zavar, hogy utána ott vagyok hagyva (amit az idei orgazmusom előtt ugye nem hoztam szóba). Csak most, hogy megtudtam mennyire eszméletlen jó érzés, rosszul esik hogy nem élhetem át újra, akár csak minden harmadik szex alkalmával sem.

(Nem használok pl vibrátort, ami megnehezítené hogy szex közben elélvezzek)

Köszönöm, ha a párom szapulása nélkül válaszolsz❤️

24N


2022. okt. 30. 21:48
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
76%
Nem értem hogy tudnak úgy létezni egymással emberek, hogy ennyit se tudnak egymással megbeszélni. "Felnőtt" emberek.. Beszélgetni nem tudnak az emberek, de dugnak. NatGeo szavanna szint :D
2022. okt. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
97%
Mindenképpen meg kellene vele beszélni, de ne úgy ad elő, ahogy példaként írtad, bár gondolom nem is akartad. Engem például nagyon is érdekel, de ez a kérdés szempontjából lényegtelen. Az ilyesmit úgy kell előadni, hogy senki ne sérüljön és nem veszekedni kell rajta, hanem nyugodtan megbeszélni és elmondani, hogy mit szeretnél vagy mi esne neked jól. Szeretnéd átélni az orgazmust, ezt nyugodtan mond el neki. Ha ezek után sem érdekled akkor ott már más baj is van.
2022. okt. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
98%

Persze hogy foglalkoztat a párom orgazmusa..ez evidens szerintem..nem szoktam kielègületlenül hagyni,ha elöbb megyek el.

Ezt az egèszet meg kell vele beszèlned ,mert elèg fura,hogy nem èrdekli ,hogy elélveztèl vagy sem.

2022. okt. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
21%
Én férfiként ezzel szoptam be! Csak a feleségemmel foglalkoztam, csak ő volt a fontos. Persze, ettől függetlenül egyszer sem volt orgazmusa, mert fingja sem volt még önmagáról sem. Nemrég közölte hogy vagy túl gyorsan ingerlem, vagy lassan, vagy erősen, vagy gyengén. Persze az orál az kizárva. Tehát kizárólag én vagyok a hibás, hogy neki nem jön meg a kedve. Amikor megkérdeztem tőle, hogy figyelj már rám, az elmúlt 5 évben feküdtél mint egy darab fa, mennyit foglalkoztál velem? Egyébként semmit, a szex végén magamnak kellett kiverni, mert ő még ahhoz is béna. Tehát reszeltünk10 percet orgazmus nélkül, majd ő hátat fordított mert álmos, én meg verjem ki magamnak. Hatalmas szex! Hú bammeg, mennyi de mennyi szexuális analfabéta nő létezik, majd sírnak amikor a férj talál egy szeretőt, akivel arról szól a szex, amiről kellene.
2022. okt. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen nyíltan kommunikáltunk erről. Ez főleg akkor volt gond amikor évekig fogamzásgátlót szedtem és először csak az orgazmusom szállt el később a libidóm is. Nem titkoltam semmit, simán elmondtam hogy ez most miért nem volt jó, mert pl sietett vag nem volt elég az előjáték. A férjem alapvetően törekedett mindig is arra hogy nekem is jó legyen ezért közösen próbáltunk megoldást találni. Vettünk segédeszközöket is amik segítettek és jó is volt velük de én azt szerettem volna ha tőle lesz orgazmusom, nem pedig egy golyótól vagy vibrátortól ezért végül letettem a gyógyszert, természetesen ezt is közös megbeszélés után. El kellett telnie kb egy évnek, de mostanra minden jó és simán el tudok menni a normál szextől.
2022. okt. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
54%

Igen, de csak ha őt is az enyém - szerintem ez így fair. Eddig működött is a rendszer, bármelyik kapcsolatomban.


Sokan tévképzetekben élnek, és azt gondolják, hogy az ejakuláció az instant orgazmust is jelent ("A férfi úgyis elmegy, akkor az meg mán' jóleszúgyis"), pedig nem.

2022. okt. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
93%

Az "idei orgazmusom", azért ez durva.


Nem fog felvidítani, amit mondok, nekem csak egy pózban sikerül. A pózváltások azonnal kiölik belőlem a hangulatot, olyan lesz, mint egy tesióra.


Ez van. Viszont szerintem ha a párodat ennyire nem érdekli, a beszélgetéssel csak az időd vesztegeted.

2022. okt. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
96%

10 Ez a te döntésed illetve döntéssorozatod eredménye. Képzeld én a legelejétől úgy voltam, hogy a masik boldogsága (legyen szó akár orgazmusról) fonrosabb, mint az enyém. Volt egy barátnőm, aztán még egy, pár futó dolog, de végül megtaláltam azt a nőt, aki hozzám való. Mindent megbeszélünk, mindig nézzük, hogy a másiknak és magunknak is jó legyen, megtaláljuk az aranyközéputat, együtt fejlődve, egymást támogatva menjünk előre, igaz társként. Exbarátnőimmel megpróbaltuk, nem illettünk úgy össze, így idővel továbbléptünk, nem házasodtunk össze. Akivel összeillettem azzal igen, és boldogok vagyunk egymással minden téren.

Ennyi a lényeg, hogy mindent, de tényleg mindent meg tudjunk beszélni, kedvesn tudjuk előadni, ne támadólag. És a másik is egót félretéve, megértően fogadja a dolgot. Támogassuk egymást. Sokszor nehéz, mert a pillanat heve meg sértett önkép... de idővel megtanulunk egyre jobban kommunikálni és egyre rövidebb ideig sértve érezni magunkat. Minden egyes ilyen megbeszéléskor tudatosítani kell, hogy jót akarunk a másiknak, magunknak, a kapcsolatunknak. Tudni kell kezdeményezni, és jó oldalról meglátni a problémafelvetést.

Ha megöleled, megpuszilod, kedvesn vázolod, hogy ez meg ez probléma szerinted, találjatok rá együtt megoldást, nyugodtan megvárod, ha felhúzza magát esetleg, és akkor is biztosítod, hogy nem akarod bántani, csak beszélni róla és együtt tenni ellene, akkor a hozzád illő emberrel idővel eljutsz oda, hogy szépen megbeszéltek mindent, terelgetitek egymást a jó irányba, és nagyon boldog életet élhettek le eggyütt. Van ilyenre példa, csak sajnos nem sokan szeretnek egót félrerakni, változni, fejlődni, türelmesen kedves maradni, vagy belátni idővel, hogy ha valami így se működik, akkor azt ne erőltessék.

2022. okt. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
80%

Bocsi, hogy nőként válaszolok meg nem is igazán a kérdésre, de szeretném megkérdezni.

Te nem jutsz közelebb az orgazmushoz ha a pasid is közel jár? Nincs is jobb a közös elélvezésnél... Nálam pl ha már megvan az inger, akkor a párom hevesebb légzése, hangjai, erősebb merevedése simán átlöknek az álomhatáron, így egyszerre érjük el az orgazmust.

Persze ettől függetlenül a barátod elég önző és nem maradnék vele sokáig ha nem változna, de addig is amíg vele vagy, a konkrét tempó/szög által kiváltott érzés helyett érdemes lenne a figyelmedet kettőtökre fordítani, ezáltal picit elengedni magad. Az orgazmus is agyban dől el, csak gyakorolni kell.

2022. okt. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
68%

Voltak ilyen palijaim(pont ezért nem sokáig, párszor meg dugtam őket aztán koszontem is el tőlük)

Ezért jó, hogy én domináns nő vagyok, mert nem kell orgazmuért könyörögnöm, hanem meg mondom neki, hogy ha én nem élvezek el, akkor ő sem fog:D

Nehogy már kérnem kelljen olyat, amit ő is meg kap és nekem is jár.

Szedd már össze magad

N

2022. okt. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!