Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit kene már tennem ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kene már tennem ?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Szerintetek mit tegyek már nagyon nem bírom

Van egy párom ki költöztem hozzá, már 1 éve Angliába aki a testvérével él együtt így hárman voltunk utánuk nem volt olyan nagy gond a takarítással mert szívesen megcsináltam.

Viszont most január óta kihozott valami rokonát és már 4 én lakunk együtt ami katasztrofalis reggel mikor lemegyek a konyhába , mert emeletes agyba lakunk katasztrofalis a konyha nem csinál senki semmit. Ha én nem csinálom meg úgy marad….

Elköltözni nagyon drága mert itt egy ház 2500 euró

A bátyja egyre köcsög Eb-n mindenért belém köt.

Kihozta a rokonát a barátomnak a bátyja és ő semmit nem beszél angolul…

Én tanultam félévet azt volt ha meg tanulok társasági szinten beszélni angolul,azt mondtak akkor mehetek hozzájuk dolgozni, mégse mehetek a rokonának meg segített persze ezzel semmi gond!

Elmentem apartman lakásokat takarítani

Mostanában nagyon kapom azt , hogy miért magyarul nezem a filmet ?

Hogy nezek én ki… rám férne egy fodrász de nem a baratom pénzéből ja én nem keresek annyit mint ő :D

Meg mondta most hogy a pénz nagyon boldogít mindenkit, hat mondom engem nem!

Hat igen ezt is a szegény emberek mondjak!

Mert én az vagyok jó rendben az vagyok!

De már nem bírom elviselni….

Hangoskodnak este hajnali 2 ig

Nem takarít senki a szemetet sem viszik ki semmi….

És mégsem köszönik , hogy elmosogatok utánuk meg stb minden egyes nap… és fertotlenitek mert utánuk nem lehet le fürdeni mert gombás a lábuk….

Barátomnak meg már szerintem fárasztó hogy mindennap ezzel baszogatom :( de nem bírom már bele faradtam ebbe!!!



2023. jan. 26. 21:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt meg elfelejtettem hogy Arad a lakás a sor szagtol mert karton számra issza a sort a rokona napi 24 db…
2023. jan. 26. 21:27
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Indulj meg hazafelé.
2023. jan. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
És?? Miért vagy vele? Szabad ember vagy?? Most panaszkodni jöttél ide, de tenni nem tennél a boldogságodért??
2023. jan. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pedig azt mondják ott marha olcsó minden :-D Meg fenékig tejfel az élet.....menjen mindenki nyugatra :-D

Mégsem?

2023. jan. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a barátodat is zavarja valamennyire a jelenlegi állapot (és nem csak az, hogy te mondogatod neki és az idegesítő már a számára), akkor költözzetek külön, most már neked is van munkád, fizetésed, össze tudtok dobni egy közös kis lakásra, garzonra akár, ahol nem kell annyi hely, mint négy embernek. Lehet, hogy több munkát kell majd vállalnod, de ha utána nyugalomba, rendbe mész haza, ahol a pároddal egyenrangú félként alakítjátok a közös életeteket, akkor az a túlóra nem fog fájni, sőt. Inkább az, mint az állandó takarítás, veszekedés, idegeskedés otthon. Olyan emberekkel nem lehet együttélni, akiknek a higiéniája, igényei nem egyeznek a tiéddel. És mivel ők a barátod testvére meg random ismerősei, neked nem is költelező elviselni őket. Az már más kérdés, ha a barátod is oylan, mint ők, akkor nehezebb a helyzet, de legalább ő a párod és a kapcsolatotok más területein ellensúlyozni tudja ezeket a dolgokat. A bátyja vagy a rokona után minek takarítanál, rőlük mit kapsz cserébe?
2023. ápr. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!