Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar bemutatni a barátainak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar bemutatni a barátainak?

Figyelt kérdés

Igazából most jöttünk össze, vagyis hivatalosan nem mondtuk ki, de napi szinten telefonálunk meg heti 1/2-szer találkozunk, és ő már többször volt a baráti társaságomban.

2 hét múlva lesz náluk egy házibuli, ahova az egyetemi barátait hívta meg. Alapnak vettem, hogy én is megyek, de nem hívott, és amikor rákérdeztem, mondta, hogy inkább találkozzunk nyugisan kettesben másnap



2023. jan. 26. 22:08
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és már lassan 1,5 hónapja így ismerkedünk.
2023. jan. 26. 22:09
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

1,5 hónapja ismerkedtek, lassan ideje lenne letisztazni, hogy akkor most együtt vagytok vagy nem, mert neked sem egyértemű. Ha nem akarja kimondani, akkor onnantól kuka, mert az ilyen felvállalni sem fog és komolyan venni sem. Heti 1-2 tali, az összesen másfél hónap alatt 6-12 tali, ennyi idő alatt azért nem tudod kiismerni a másikat. Amikor én ismerkedtem, én heti 3-5 alkalommal találkoztam a randipartnereimmel.


24N

2023. jan. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Igazából most jöttünk össze, vagyis hivatalosan nem mondtuk ki"

Akkor honnan szeded, hogy össze jötettek, ha ki sincs mondva?

2023. jan. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
Mocskos férfiak! Köteles ennyi idő után, meghívni!
2023. jan. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én vagyok a férfi
2023. jan. 26. 22:45
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Lehet bizonytalan, és nem akar addig bevinni a társaságba, amíg még alakulóban van a dolog, majd később. Lehet a társasága sem viszi a partnereit, csak akik ismerik egymást, azok mennek (?). Nem tudom, de meg is kérdezheted. Az gáz lenne?
2023. jan. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Szégyell téged a barátai előtt, esetleg van ott valaki, akivel még a múltat nem zárta le.
2023. jan. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%

Először is tisztázzátok le,hogy együtt vagytok e vagy sem.Nem biztos,hogy ő ugyanígy gondolkodik,mint Te.


Nagyon az elején jártok,egymást is alig ismeritek,nagy valószinűséggel azért nem hív meg egy rakás idegen közé,plusz lehet kettesben szeretne veled lenni.

Ebből én még nem vonnék le semmilyen következtetést.

2023. jan. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Együtt se vagytok? Nem kéne egy percig se elvárni. Én nemrég alakulgattam egy sráccal, több hónapig. Az elején minden úgy tűnt, hogy fix hogy ebből kapcsolat lesz. Volt születésnapi házibulim is, eszembe se jutott meghívni pedig a többiek a gimiből ismerték korábbról.

Előtte találkoztunk, és ennyi. Én se vinnék olyat a barátaimhoz (hiába full lazák) mert egyszerűen nincs még ideje annak.

(A sztorim vége: egy hét múlva a srác részéről kibukott 5(!) hónap után hogy mégse én kellek. Tehát mindenki jól járt hogy nem jött😃

2023. jan. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!