Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni ez ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Miközben kiválasztottam a kategóriát, elgondolkodtam, hogy ez amúgy ovis szint….. nem ide való, de sajnos még is ez a probléma velem.


Nos, pár hónapja lett egy új párkapcsolatom… de rettentő féltékeny vagyok. Ha már látok egy lány nevet, ha köszön az ismerősének, ha véletlen oda néz valakire, ha a munkatársaival beszél, bármi.


Nem adott rá semmi okot soha, hogy féltékeny legyek, mindig elmondja, kimutatja, hogy csak én vagyok neki.

És tudom, hogy ez igaz!


Sajnos kevés az önbecsülésem, régebbi kapcsolatomban többször megcsaltak, játszottak velem stb.


Én azt tudom, hogy ő tényleg CSAK VELEM foglalkozik, de egyszerűen olyankor feltudnék robbanni és ki is vágom a hisztit.


Nem tudom mivel lehetne még megnyugtatni magam, azon kívül, hogy ő is mindig elmondja, nem számít más. És pont ez az, tényleg tudom, hogy nincs más… de mit tegyek mèg?

Nem szeretném elrontani.


28N


2023. jan. 27. 09:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez ennyire durva akkor kérd szakember segítségét. Mert látszólag ezt te egyedül nem fogod tudni megoldani.

Sokáig a pasi sem fogja ezt tolerálni.

2023. jan. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Voltam már szakembernél. De igen, elgondolkodtam rajta újra.


Esetleg valami más?

2023. jan. 27. 09:48
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Igazából ezt neked kell megoldani önfejlesztéssel ami nem egyszerű. Menj el pszichiáterhez, de nem tőle kell várni a csodát. Ő csak vezetni tud téged. Kérd, hogy ajánljon könyveket, amikből meríthetsz.

De amit már most megtehetsz, hogy ha érzed, hogy jön a hiszti, akkor tudatosítsd magadban, hogy ez csak a fejedben van. Próbáld meg kiemelni magad a helyzetből, menj arrébb, kezdj el mással foglalkozni. Ezt megbeszélheted a pároddal is, sőt meg is kell, hogy ez a problémád van, szeretnél dolgozni rajta, ne vegye magára, ha olykor elvonulsz.

2023. jan. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Önfejlesztéssel már évek óta foglalkozom, sokat haladtam, nyilván sosem szabad abbahagyni, meg persze ez a része nem sikeres még.


Már beszélgettünk erről sokat, tudja ő is, hogy ez nem miatta van és próbál segíteni.


De nyilván ha 2 naponta ez feljön…. Az nem jó.


De újra elő veszem a könyveimet is, meg az eddig tanultakat (pszichológustól).

2023. jan. 27. 09:57
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Ha ennyire durva a helyzet úgy is, hogy tisztában vagy vele és próbálsz tenni ellene, akkor esetleg nem merült fel, hogy bipoláris lennél? Azt gyógyszerrel többé-kevésbé lehet kezelni.
2023. jan. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%
Bizonyitott már neked vmit egyáltalán hogy megbizhato?
2023. jan. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Bipoláris nem. Ezt szakember mondta.


Szedtem régebben gyógyszert, de csak frontin es antidepresszáns volt egy évig, persze orvos javaslatára napi 3, majd 2-1 (frontin) es napi 2 (AD).

Ennek már 2 éve.


Kicsit úgy vagyok vele, hogy jobban erőt kell magamon vennem, hogy ezeket a dolgokat elhessegetni…

Csak hogy?

2023. jan. 27. 10:06
 8/12 A kérdező kommentje:

#6!


Természetesen… :)

2023. jan. 27. 10:07
 9/12 anonim ***** válasza:
40%
Az érdekes
2023. jan. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9%

Sokat haladtál? Miközben hisztizel, ha valaki nőnek köszön? Aztaqva...

Hat ha nem érzel elég motivációt szakemberhez járni és erőt venni magadon, parancsolni magadnak, az baj. Így nem fog veled senki normális férfi együtt maradni. De ez annyira nem baj, talán jobban motivál majd, hogy a kutyának se kell olyan jó, aki kivetíti az előző kapcsolatai sérelmeit másra.

2023. jan. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!