Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye szerintetek sem megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye szerintetek sem megcsalás az, hogyha gamer létemre szoktam írni, kommentálni a szintén gamer nőknek?

Figyelt kérdés
A barátnőm nagyon kiakadt rám, amikor észrevett egy élő közvetítést amelynél én is részt vettem a csevegésben aktívan. Szerintem ez nem megcsalás, és nekünk férfiaknak ennyi jár, hogy mindent a szemnek,semmit a kéznek!

2019. szept. 25. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem mindegy, hogy mit kommentelsz. Eléggé más egy "hú de megdöngetném ezt a gamer csajt" meg az, ha valami játékkal kapcsolatos kommentárt írsz. Akinek fontos a párja és szereti az szerintem nem nagyon érzi szükségét annak, hogy random gamer csajokra tegyen szexuális utalásokat.

A "nekünk férfiaknak..." részre meg annyit, hogy hatalmas tévedésben élsz és ilyen mentalitással messze állsz a férfi fogalmától. Gondolom az már nem tetszene annyira ha a barátnőd csorgatná a nyálát más férfiakra.

2019. szept. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Erősen függ attól, hogy miket írtál.
2019. szept. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én legjobb haverom csajával is szoktam beszélni, még élőben is, és még az sem megcsalás xD, a csók már az lenne.
2019. szept. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem értem mi a probléma. Én őket személyesen nem ismerem, és nagyon kevés az esély arra, hogy valaha is megismerjem őket. Így hát kommentározhatok bármiről.
2019. szept. 25. 21:27
 5/10 A kérdező kommentje:
Arról van szó, hogy tök random nőknek írok, nem ismerősöknek. De lehet, hogy már lassan annak fognak számítani.
2019. szept. 25. 21:29
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy random nők-e vagy sem. Aki szereti és tiszteli a párját az nem fog ilyen dolgokat írni ismeretlen nőknek sem, nincs arra szüksége, hogy más nők után sóvárogjon. A megcsalás nem csak fizikai dolgokat jelent. A lelki megcsalás ugyan olyan súlyos dolog és ugyan úgy egyértelmű belőle, hogy szarba sem veszed a párod.
2019. szept. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Savlekotő ***** válasza:
0%
Attól h van vkinek párja még nem kell elvágni magát a világtól. Nem attól tiszteli jobban h soha többé nem áll szoba senkivel.
2019. szept. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
"Így hát kommentározhatok bármiről." Azok a gamer csajok sem kíváncsiak a kiéhezett szar dumára.
2019. szept. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Aha, de miket írsz nekik?
2019. szept. 26. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Apróságokat, pl. kérdezem,hogy múlt el a napja,hiányzott már a játékban a jelenléte, szépen ad magára.
2019. szept. 26. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!