Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Nektek gáz az a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek gáz az a lány aki nem szokott alkoholt inni?

Figyelt kérdés

Mert körülöttem minden lány iszik (sör, rövid, mindenféle) de én nem szeretem az alkoholt...

Gáz lenne ha mondjuk bulizni mentek egy ilyen lánnyal?


2010. okt. 3. 21:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
több marad nekem
2010. okt. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz. Épp, hogy jó. Végre valami normális csaj. Ajj és még szégellené is magát emiatt :D. Sztem am elég visszataszító, amikor egy lány csak úgy dönti magába a piát.
2010. okt. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Nem gáz, inkább vonzó tulajdonság számomra.
2010. okt. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
én pont ilyen lányt keresek :)
2010. okt. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Szerintem emg az a gáz, amikor egy lány egyáltalán iszik... Van ismerősöm, és kb az a programja, hogy jól "bebaszcsiznak"...
2010. okt. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Hozzám jössz? :D


Viccet félretéve nem, sőt, én ilyen lányt keresek utálom az alkoholt, meg a cigit (kivéve vizipipa, de azt is mértékkel).

Amúgy hány éves vagy, ha szabad tudnom?

2010. okt. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Hősnőm :D
2010. okt. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

én sem szoktam inni...és én is sokszor már úgy érzem hogy ez ciki...de ha ti ezt mondjátok h nem, akk ok(meg nem is cigizek,viszont az nem zavar ha mellettem szívják)

15/L

2010. okt. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

De jó, hogy ilyeneket írtok :D

20 éves vagyok amúgy.

2010. okt. 3. 21:51
 20/23 A kérdező kommentje:

Én is ilyen vagyok mint te :)

Én sem cigizem, és nem zavar ha rágyújtanak mellettem. Mondjuk az már igen mikor mindenki cigizik mellettem (volt már olyan, hogy beültünk valahova 5-6an és mindenki cigizett csak én nem) akkor egy idő után elkezdek könnyezni, meg kaparja a torkom, de amúgy ha nem tömény füstben ülök akkor nem zavar. Csak ne legyen büdös a hajam és a ruhám...

2010. okt. 3. 21:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!