Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy rendes lány ilyen volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy rendes lány ilyen volt a többiektől mire számíthatok? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy hónapja összejöttem egy lánnyal. Minden nagyon jó volt, addig a pontig, amíg el nem mondtam neki hogy szűz vagyok. Azt hittem jól fogadja, mert nem látszott rajta, hogy ez rosszul esik neki.

Innentől kezdve nem érdeklődött felőlem, úgy mint korábban, de azt sem mondta hogy legyen vége a kapcsolatnak. Érezhetően megváltozott. Csak az ő dolgairól lehetett beszélni és úgy lenézett mint egy kisgyereket.

Az első nap elnéztem neki ezt az egészet, gondolván rossz napja volt, de a harmadik napon már kicsit idegesített ez a viselkedés, és közöltem vele hogy ez nem fog működni, hagyjuk abba.

Következő a kérdésem: ha 4 hétig minden rendbe volt és érdeklődött felőlem, egy ilyen kijelentés tényleg ezt hozta ki belőle, és a többi lányból is ezt hozza ki?

Mit csináljak máskor hogy ez ne forduljon elő?

Minden lány így viseli ezt? Egy szűz fiút nem lehet emberszámba venni?

23F


2010. okt. 3. 21:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%

lehet mégse volt anynira rendes lány...

én már nem vagyok szűz, meg fiatalabb is vagyok, de még a ti korotokban sem zavarna egy szűz fiú, volt már oylannal dolgom, legalább oylanra formálom, amilyet én szeretek, nála ninc soylan h megszokás, legalább tudnám, h nem húzott végig 500 csajt előtttem, tudnám, hogy én avgyok neki az első, örülnék, és segítenék neki 15/L

2010. okt. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Én nagyon sajnálom, hogy így alakult.

Biztosan nem minden lány ilyen, ha én kerülnék össze egy szűz fiúval, biztosan nem csinálnék ilyet! Egyszer mindenkinek el kell kezdeni, ha mindenkit otthagynának így, akkor az emberek nem szexelnének.

Biztosan találsz olyan lányt, aki türelmes lesz veled és majd tanítgat(ha kell) :)

Kitartás és ne bánkódj miatta, aki ezért otthagy, az nem szeret, lehet, hogy csak le akart veled feküdni, de nem tetszett neki, hogy nem vagy tapasztalt.

2010. okt. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
tudod mit? Legközelebb első nap mondd, vagy pedig soha(nem bántásból írtam). Viccesek az ilyen lányok, komolytalanok, márpedig ha valaki ilyenért ennyire elfordul a másiktól, az szégyellheti magát. Nem alkalmas semilyen kapcsolatra.
2010. okt. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

sztem kicsit gondolkodóba ejti a lányokat, ha egy 23 éves fiatalember még tapasztalatlan az ágyban.


próbálj ezen mihamarabb változtatni és ne ez legyen a "központi kérdés" amikor egy lánynak udvarolsz. ők nem erre kíváncsiak, hanem rád.

2010. okt. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

elsö


h nem húzott végig 500 csajt


és akkor egy fiúnak van jóga azt hinni hogy rajtad átment 500 férfi,nem?


a másodiknál a pont,csak azt akarta a csaj hogy vedd el a szüzességét,de mivel megtudta hogy te is az vagy,nem vagy tapasztalt,akkor más valakit keresett,ha pedig nem volt szüz,akkor nem tudom mi a baja volt, sajnálom, ezek a nők


a 22 éves F

2010. okt. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

1.

Ha a környéken laknál és bejönnék neked, akkor elvennéd a szüzességem?

15/F

2010. okt. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

22:11, persze, nem így értettem, egyébként mindenki azt hisz, amit akar, én simerem magam, a párommal meg meg is bezsélem...

22:13, ha a környéken laksz és bejössz, akkor el....

2010. okt. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Keress egy korodbeli szüzet, ő ha akarna sem nézhetne le.
2010. okt. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Figyu! Ha má eleve így viselkedett, akkor nem lehet rendes csaj. Azt írtad, hogy 4 hétig nem volt semmi baj. Addig normálisan viselkedett, míg nem nem mondtad el neki, hogy szűz vagy. Szerintem itt az van, hogy a csajnak már hiánya volt és abban reménykedett hogy egy lepedőakrobatát talált, aki egy bika az ágyban. Miután megtudta, hogy tévesek a megérzései, már nem tűntél neki megfelelőnek.

Szerintem egy csak nem fog téged nem emberszámba venni, csakis azért mert szűz vagy. A csajok többségénél ez plussz pont, nekem elhiheted.

20/L

2010. okt. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
17:30as én vagyok. Bocsika a helyesírásért, csak nagyon gyorsan írtam...
2010. okt. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!