Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy rendes lány ilyen volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy rendes lány ilyen volt a többiektől mire számíthatok? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy hónapja összejöttem egy lánnyal. Minden nagyon jó volt, addig a pontig, amíg el nem mondtam neki hogy szűz vagyok. Azt hittem jól fogadja, mert nem látszott rajta, hogy ez rosszul esik neki.

Innentől kezdve nem érdeklődött felőlem, úgy mint korábban, de azt sem mondta hogy legyen vége a kapcsolatnak. Érezhetően megváltozott. Csak az ő dolgairól lehetett beszélni és úgy lenézett mint egy kisgyereket.

Az első nap elnéztem neki ezt az egészet, gondolván rossz napja volt, de a harmadik napon már kicsit idegesített ez a viselkedés, és közöltem vele hogy ez nem fog működni, hagyjuk abba.

Következő a kérdésem: ha 4 hétig minden rendbe volt és érdeklődött felőlem, egy ilyen kijelentés tényleg ezt hozta ki belőle, és a többi lányból is ezt hozza ki?

Mit csináljak máskor hogy ez ne forduljon elő?

Minden lány így viseli ezt? Egy szűz fiút nem lehet emberszámba venni?

23F


2010. okt. 3. 21:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Miért mondtad el neki?
2010. okt. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
ez nem rendes lány volt,hanem egy hülye ribanc. nem érdemel meg olyan fiút mint te.és egyáltalán nem baj,hogy még szűz vagy, és a lányok többsége ezt nem így kezeli, hanem normálisan... most te éppen kifogtál egy bunkó lányt, de a lányok többsége segítene nekd...
2011. nov. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!