Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, ti bele szoktatok nézni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti bele szoktatok nézni a párotok telefonjába?

Figyelt kérdés
Illetve férfiak, ti megengeditek a párotoknak, hogy belenézzen a telefonotokba?

2023. jan. 28. 21:05
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hisz a pofámba tolja, hogy "nézd, nézd". :D
2023. jan. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Nekem is magától mutogatja a dolgokat meg kér, hogy írjak vissza xy nak a nevében, mert épp főz vagy vezet.
2023. jan. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
74%

Az én véleményem az, hogy ahol nem szabad belenézni a párunk telefonjába, ott mindenképpen sumákolás van.

Mert miért nem??? Ha nincs sumákolás, akkor miért titkolózik???

Vagy ez, vagy az. Ez ilyen egyszerű.

A mai világban, az okostelók nagyon sok sumákolásnak teret engednek az biztos.

Én nagyon fosok bevallom őszintén, mert ott az ember akkor is összejön valakivel, ha nem akar.

Ott mindenki sodródik a csábításokkal.

Az is megtörténik amit nemis nagyon akarsz, mert visz a hullám.

A páromra is olyan bomba palik írkálnak a fécen, hogy nocsak.

Izmos, gyönyörű, sármos palik.

Én csak egy féregnek tű nök azok mellett.

Úgyhogy én megmondom őszintén, hogy rohadtul fosok.

Bevagyok rosálva, pedig 2 gyerekünk is van.

Minden napom tiszta ideg, a hülye telefonozgatások miatt.


Nemrég mondtam is, hogy adjuk el a telefonokat. Nincs rá szükség. 30- 40 évvel ezelőtt sem volt.

Legföljebb veszünk Voki- Tokit, mi ketten azzal is tudunk beszélni.

2023. jan. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Minden szavaddal egyetértek, utolsó
2023. jan. 30. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
67%
23: nekem ez a kezdodo beteges feltekenyseg kategoria. Szerinted telefon nelkul nem tud megcsalni ha akar?
2023. jan. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 Hans Pötterman ***** válasza:
50%

#23

Ez azért túlzás, neked kellene egy kis önbecsülés kovácsolás. Amúgy igazad van,de ha a párod szeret, és semmi okot nem ad arra, hogy bizalmatlankodj, akkor egy percig se aggódj,mert ezzel el fogod rontani a dolgokat ha túlságosan rápörögsz a témára. Ne aggódj, pláne ne ha már szült is neked 2 gyereket,ezzel is kifejezte kellőképpen,hogy melletted döntött és nem más mellett .

2023. jan. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igazatok van, csak borzasztó lett ez a mai világ, hogy a telefon piszkálásából, üzenetjelző hangokból áll az egész nap.

Megbízok benne, de kellemetlen hallani az állandó jelzéseket.

Aztán ezek álltalában az ismerőseitől jönnek, barátnőitöl, kollegáitól.

Lehet, hogy csak én tolom túl egy kicsit. ??? 🙈

Ő nemis tudja, hogy engem ez idegesít, én csak belülről örlöm magam, de ez meg tönkretesz a végén.

26.

Megpróbálok változtatni ezen.

Végülis igazatok van. Aki akarta, az 40 évvel ezelőtt is megcsalta a párját. Nem kifejezetten telefon függő ez.

23#

2023. jan. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
100%

Én belenéztem és nagyon megbántam. Kiderült róla,hogy minden amit addig állított magáról,hogy ő milyen ember,az hazugság volt.

Vagyis na,mégsem bántam meg,csak megbántott amit láttam,de legalább időben kiderült minden.

2023. febr. 15. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!