Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belenéztem a telefonjába....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belenéztem a telefonjába. Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Sosem néztem még bele a telefonjába de egy légből kapott megérzés miatt megtettem. Egy beszélgetést találtam egy sráccal akivel mint kiderült, találkozott 2x az éjszaka közepén. Eddig mindent megosztott velem ha valaki bepróbálkozott nála, ez valahogy kimaradt. Kicsit megingott bennem a bizalom. Tanácstalan vagyok mit kéne tennem ilyen helyzetben. 4 éves kapcsolatról van szó.

2022. dec. 15. 09:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%

“találkozott 2x az éjszaka közepén. ”


Milyen nő vagy te, hogy éjszaka lelép a párod, és azt csak a telefonjából tudod meg?

2022. dec. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp beszéljétek meg!

Először talán úgy probáld meg felhozni a témat, mintha nem láttad volna az üzeneteket. Hátha bevallja magától és tisztázódik a helyzet.

2022. dec. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
"sajnálom , hogy belenéztem a telódba , de amit találtam azt vagy megmagyarázod vagy szakítotok"
2022. dec. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez pasi ha nem vetted volna egyeske. 😀😀


S a csaj lépett le éjszaka kétszer is mezei éjjel nyíló virágot szedni valami sráccal 😀😀

2022. dec. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%

Kedves 1., a kerdezo FERFI. De ha no is lenne, ez miert minositene ot a noiessegeben? Ha nem elnek egyutt akkor honnan tudja, hogy nem alszik hajnal 3-kor a parja hanem valakivel talalkozik? Vagy ha egyutt elnek is de ki tud mellole kelni ugy a parja, hogy ne ebredjen fel ra akkor mar egy szutyok a no, vagy mi?

Egyebkent en azt csinalnam mint amit a harmas javasol.

2022. dec. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Itt melyik súlyosabb "bűn"?

Hogy belenéztél a telefonba vagy ami kederült?

Csomó ilyen kérdést látni. Van egy megérzés, ennek hatására az illető bele néz a telefonba, majd mikor talál is valamit, akkor még ő teszi fel a kérdést. Jaj merjek szólni, ne merjek? Emberek mi van veletek???

Bennem biztos nem állna meg. Vagy tudnál úgy tenni, mintha mi sem történt volna csak azért, hogy ne tudódjon ki, hogy bele néztél?

2022. dec. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%
Számon kell kérni, ennyi.
2022. dec. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
87%

Ember.. 2x összefut titokban valakivel és még vacillálsz..? KUKA. Mit vársz az ilyentől későbbiekben? Majd, hogy megbánja és változik, te meg elhiszed továbbra is és nem nyitod meg a telóját többet? Ezek után benned marad ez a szálka, nem fogsz bízni benne. Ugyan ezt fogja művelni..

Amúgy meg a legegyszerűbb: “Összefutottam ma egy régi ismerősömmel aki azt mondta, hogy talán téged látott az egyik este valami sráccal.. Igaz ez? Te voltál valakivel?” Aztán, ha hazudik, hogy márpedig őt biztos nem akkor megfogod és kirakod! Nem kell túlragozni csak megmondod neki, hogy az anyukájának hazudozzon ne neked!

2022. dec. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Természetesen én vagyok a férfi ha ez nem lett volna egyértelmű, bocsi, és nem voltam otthon mikor ez történt.

Én is a kettes és a hármas válasza között vacilálok, mondjuk nem tudom milyen magyarázatot adna.

Csak a közlésen gondolkozom. Konkrétan, hogy szia, megnéztem, ezt láttam, ez mi?

Vagy esetleg kerülgessem egy kicsit hátha elmondja.

Végeredményen nem hiszem hogy sokat változtat.

2022. dec. 15. 10:54
 10/21 anonim ***** válasza:
82%
Szembesìtsd vele. Volt egy megerzésed,ami be is jött. Nehogy már még te kezdj el neki mentegetőzni. 2x is találkozott a csávòval, minden okod megvan arra,hogy számon kérd!
2022. dec. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!