Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom telefonjában észre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom telefonjában észre vettem a képek között random csajok képeit. Szerintetek van okom aggódni?

Figyelt kérdés
Le vannak screenelve nekik, nem tudom mire veljem. Ismeretlen lányok, inkább fb 24oras storykbol, de felbukkant az exe friss képe is. Nem tudom miért, semmi gond nincs a kapcsolatunkkal, legalább is én úgy érzem. Van egy másfél éves fiunk, de a kapcsolatunk nem romlott meg a gyerek miatt. Nem tudom mit kellene gondolnom erről.

2022. júl. 19. 21:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
kiveri arra
2022. júl. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudom mit kellene gondolnom erről."

Te mit gondolsz?

Valószínűleg jól gondolod.

2022. júl. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Ez annyi minden lehet. Lehet a haverjával mutogatják egymásnak. Kérdezd meg tőle
2022. júl. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Felnőtt emberek vagyunk, nem akarok össze balhézni vele hulyesegen, viszont nem megy ki a fejemből.
2022. júl. 19. 22:18
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy intimebb helyzetben kérdezz rá. Lehet a brét húzogatja rájuk. Ha másfél éve szültél, akkor egy jó ideig más volt köztetek a szex, mint előtte, szóval (férfiként mondom) ez nem nagy ügy.


Ha viszont elzárkózik a beszélgetéstől, vagy ideges lesz, akkor kezdhetsz aggódni.

2022. júl. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele egy arra alkalmas pillanatban nem tamadolagosan. Megértem, hogy gazul érzed magadat
2022. júl. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
5: férfiként lehet neked nem nagy ügy,de nőként ezt így látni elég nyomi érzés.
2022. júl. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7 tudom, ezért írtam. Kommunikáció.
2022. júl. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#5 a hazaseletunkkel nincs semmi gond, legalább is én nem érzem hogy lenne,sot. Inkább frusztrál a hekyzet hogy én próbálom fenttartani a helyzetet hogy ne csak "anya" és "apa" Legyünk, ő meg az exe képeit menti le.. Meg ismeretlen lányoket
2022. júl. 19. 22:57
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de én most belegondoltam, és nekem akkor is para lenne, ha nem is lenne párja 😂

Gondolom, a lányok csak neked ismeretlenek, ő nagyon is jól ismeri őket. Facebook-on bármikor meg tudja nézni, de lementegeti magának? Lehet, hogy én vagyok ufo, de engem zavarna, ha férfi ismerőm a tudtom nélkül képeket gyűjtögetne rólam a telefonjában, bármilyen célból is.

2022. júl. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!