Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen gyakran mennétek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran mennétek ilyen esetben a párotok szüleihez?

Figyelt kérdés

A barátom anyukája másik városban lakik, de minden gyereke Pesten, úgyhogy szokott jönni ide. Ha itt van szívesen találkozom vele, de elmenni hozzá annyira nem buli nekem. Kisváros, nincs semmi program lehetőség. Az első látogatásomon jó volt, hogy sétáltunk és megmutatta a barátom, hogy hol nőtt fel, de többet nem nagyon lehet kihozni belőle. Úgyhogy az szokott lenni a program, hogy megyünk szombaton ebédre, aztán igazából ugyanúgy filmezünk meg beszélgetünk, mintha itthon lennénk, csak nekem kicsit kellemetlenebb. Az anyukájával annyira nem tudok miről beszélgetni, én kedvelem meg ő is engem, de ő nem egy nagy beszédes, közös téma sincs nagyon, én meg nem vagyok az az erőltetős fajta, aki dobálja a témákat és beszélteti a másikat. Van, hogy ők beszélnek én meg vagy ott ülök szinte némán és csak várom a megfelelő alkalmat, hogy hozzá tudjak szólni, vagy nem is vagyok ott hanem a szobában pihenek. Plusz kocsink sincs és sok idő mire eljutunk oda, majd vissza is kell jönni vasárnap este, már nagyon otthon lennék de még két óra út vár rám, aztán el is ment ezzel a hétvége. Szüleimmel egy városban lakunk és a barátom kb héthavonta jön, de oda az út fél óra, általában délután 1re megyünk és 5kor már indulunk haza, tehát nem ment el az egész hétvége.


Barátom egy ideig nem nagyon járt haza vagy ha igen nélkülem, de most meg kitalálta, hogy menjünk havi 1-2x, mert akkor van csomó kaja és haza is lehet hozni, meg az anyukája is mondja neki hogy azért menjünk gyakrabban. Nekem azért minden hónapban sok lenne, az egy dolog hogy ő megy egyedül de hogy én is...


Ti ebben a helyzetben milyen gyakran mennétek? Én amúgy megyek kb kéthetente haza de ugye az csak pár óra, ha nincs velem a barátom nem maradok sokáig.


2023. jan. 29. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Kössetek kompromisszumot! Te csak minden második alkalommal mész vele, addig például látogathatók a te szüleid. És ti is hívjátok meg a szülőket, hogy ne legyen az, hogy ha ti nem mentek, akkor nem is találkoztok.
2023. jan. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Én ha nem akarok menni nem megyek és abszolut nem érdekel ha megsértődnek. Havi 2x meg pláne nem szaladgálok anyós pajtásékhoz...menjen a barátom ha akar én nem megyek.
2023. jan. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hónaponta 1x 2x hagyj menjen, neked nem muszáj, elég 2 honaponta.

Ő mehet, hozzon kaját, vagy a szülők menjenek hozzátok, ennyi. Ha te nem akarsz ne menj.

2023. jan. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

Egyetértek a többiekkel, menjen egyedül, te pedig csak olyan gyakorisággal tarts vele, ami neked még kényelmes. A többi látogatáskor menj a te szüleidhez, csinálj magadnak más programot, vagy csak pihenj otthon. Nem kell minden második hétvégédet elkótyavetyélni.

Amúgy a szülők is megemelhetnék ám a feneküket - ezt csak úgy mellékesen teszem hozzá. Dirigálni nagyon kényelmes, hogy ti mennyit utazgassatok.

2023. jan. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A fia menjen haza havi 1x vagy 2x, amíg ő ott van a maminál, te minségi időt tölthetsz a saját családoddal. Ilyen egész hétvégére max negyedévente 1x mennék, többre nem tudnának rávenni.
2023. jan. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ugyanez volt. Barátnőm hazajárós volt, nagy náluk a család, és minden héten volt valakinek a szülinapja névnapja, amit bűnt volt kihagyni.

Egy nap megelégeltem, és mondtam neki, hogy van nekem is életem, hobbim, barátaim, ez nekem sok. Karácsonyra megyek, meg ha a közvetlen családtagjainak van szülinapja, de ennyi. Ettől persze őt engedem, nyugodtan legyen a családjával, de engem ne rángasson el. Láttam rajta, hogy nem esett túl jól neki, de megértette és elfogadta.

2023. jan. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi 60km-re vagyunk a parom szuleitol, hozzank nem tudjuk oket hivni, mert kicsi a lakas. Szerintem kb havonta 1x jarunk, mehetne nelkulem is, de egyutt szeretunk menni. Volt olyan, hogy egymas utan 2 hetvegen is mentunk, mert ugy jottek ki a szulinapok, teljesen okes evente parszor, de nem mindig. O menjen havonta 2x, 1x meg menj te is vele.
2023. jan. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!