Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom megkért, hogy költözze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom megkért, hogy költözzek a szüleihez. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Alapvetően nem vagyok könnyű eset, ezt barátom is tudja, + nem szeretnék más nyakán élősködni. Ő mégis kijelentette, hogy vagy odaköltözök, vagy a kapcsolatunkba is kerülhet, ha nem. Mit csináljak? Tapasztalatok, tanács, hideg, meleg, bármi jöhet. 4 éves kapcsolat, ő 30, én 25 éves.

2021. nov. 7. 16:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%

Elég önàllótlan ember.

Én passzolnàm.

2021. nov. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
Én biztos nem mennék. Egyrészt, mert olyat még nem láttam, hogy ez működött volna. Hosszú távon mindig haragszom rád volt a vége. Másrészt csak ne zsaroljon és fenyegessen. Elmehet a sunyiba, ha kényszeríteni akar a logikus érvek felsorakoztatása helyett. Harmadrészt, láthatóan neked sincs hozzá sok kedved, így meg eleve veszett fejsze nyele a dolog.
2021. nov. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
44%

25 évesen 4 éves kapcsolatban hol életetek eddig?

Gyerek házássag?

Mikor lesz?

Nem kapkogya el a csávó

2021. nov. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%
Ennyi idősen ájjatok már a labatokra
2021. nov. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%
30 évesen már illene önerőt villantania, és lakás vásárlásba kezdeni.
2021. nov. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
79%

Egyes jajj persze.

Internet és kábeltévé szereléssel foglalkozom.

ha tudnád hogy mennyi 30-40 éves nő él otthon, vagy egyedül vagy gyerekkel, leesne az állad.

Csávókból jóval kevesebbet láttam, de sokszor én is meglepődöm mikor bemegyek, és sokan mikor beszélgetni kezdenek velem, sokminden kiderül ilyen családi történetekből.

2021. nov. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Tehát zsarol, hogy odaköltözz, egyébként oda a csoda, hogy vele vagy kapcsolatban. Én biztosan nem mennék. Neki nyilván ez lenne az álom, két nő is körbeugrálná, neki meg semmit nem kell csinálnia.
2021. nov. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
90%
#6 én elhiszem és meg sem lepődöm rajta. De ezek gondolom vidékiek és a létminimum alatt élnek.
2021. nov. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
34%
#5 mert a lakáshitel aztán qrva vonzó. Idős korukig nyögik a számlát. Izgi lehet.
2021. nov. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
34%

A 6-os válaszoló világossá tette, hogy a nők miért csak lakással, vagy házzal rendelkező férfit akarnak.

Mert otthonról akarnak szabadulni, menekulni. Mindenáron...


Még úgy is,ha megjátsszák,hogy szeretik a férfit.

2021. nov. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!