Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belekezdenètek egy ilyen kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Belekezdenétek egy olyan kapcsolatba, ahol a férfin az làtszik, hogy nincs túl az előző kapcsolatàn,pl. elsírja magát ha szóba kerül, és van egy elég nagy tetoválása ezzel a nővel kapcsolatban, de azt állítja hogy Ő ezt lezárta. Egy helyen dolgoznak, és a férfi elmondása alapján a nő még mindig próbálkozik. ( pedig a nő házas és a ,,kapcsoltuk’’ alatt is az volt). Ezért is lett vége, mert nem vàlt el.

2023. jan. 29. 15:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. jan. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem akarok pótlék lenni, csak ha a másik is egy önálló, magával megbarátkozott fél.
2023. jan. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Szóval kezdenék e kapcsolatot egy férfival, aki szeretője volt/talán még most is az, egy házas nőnek?

Persze, hogy nem! Sok gusztustalan dolog van, ami kizáró ok egy férfival kapcsolatban. Na, ez pl az egyik.

2023. jan. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem.
2023. jan. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvalóan nem, nem vagyok pótlék sem másodhegedűs. Engem akarjon, engem szeressen és kész, ha erre képtelen sírjon tovább én végeztem. Cau!
2023. jan. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
67%

Az ilyeneknek mindig az kell aki nincs.(vagy az ex után picsognak, vagy online elérhetetleneket próbalnak felszedni, vagy a plátóiba szerelmesek, de aki kéznél van az SOHA nem értékes, CSAK AKKOR ha szakít. Azután meg utána picsognak)

Ilyenek érzelmileg éretlenek, amig vele lennél addig nem kellesz

2023. jan. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy
2023. jan. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak pótlék lennél, mert az a másik nő nem akar miatta válni. Viszonyuk lehet továbbra is lenne. Akkor mennék bele esetleg, ha munkahelyet vált. De akkor se biztos, hogy le tudja zárni ezt a másik kapcsolatot.
2023. jan. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt dolog.
2023. jan. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Elsírja magát, ha szóba kerül az exe, férfi létére? Akkor nem értem mit szeretnél tőle? Vígasztalni? A tetoválás már ott marad, egy idő után észre sem veszi majd. De ahhoz idő kell.
2023. jan. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!