Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belekezdenètek egy ilyen kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Belekezdenétek egy olyan kapcsolatba, ahol a férfin az làtszik, hogy nincs túl az előző kapcsolatàn,pl. elsírja magát ha szóba kerül, és van egy elég nagy tetoválása ezzel a nővel kapcsolatban, de azt állítja hogy Ő ezt lezárta. Egy helyen dolgoznak, és a férfi elmondása alapján a nő még mindig próbálkozik. ( pedig a nő házas és a ,,kapcsoltuk’’ alatt is az volt). Ezért is lett vége, mert nem vàlt el.

2023. jan. 29. 15:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
71%

10: "Elsírja magát... férfi létére" :D

Gratulálok ehhez a szemlélethez.

2023. jan. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nem. Esetleg majd keressen ha túl van rajta.


Valakinek beugrott még Charlotte esete a gyászoló férjjel (Szex és New York)? 😅

2023. jan. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

" a nő még mindig próbálkozik. ( pedig a nő házas és a ,,kapcsoltuk’’ alatt is az volt).


Ő próbálkozik, nem a nő! És ha megelégszik a szerető státusszal, vagy azzal, hogy csalfa téged is megcsal szemrebbenés nélkül.

2023. jan. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
:D tini kisfiúk lepontoznak? :D Ugyanmár. Felnőtt férfi nem sírja el magát az ex miatt sem társaságban, sem a lehetséges jővőbeni barátnő előtt. Lehet lepontozni. Nem akkor se kellene bőgőmasina. Ha egy kapcsolatnak vége szakad, akkor van egy odavezető út is. Ha még akkor sírja el magát, hát legyen. De ex után? :D Nyálas kis csicska. :D
2023. jan. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
#11 köszönöm. :D Egy férfi legyen férfi. Ne óvodás. :D
2023. jan. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
28%

Nekem volt hasonló helyzetem, hogy belekezdtem így a lánnyal az ismerkedésbe.

Nálam jól sült el, nagyon jó barátok lettünk már több éve. De nem az ex barátnőn múlott bármi is, pedig tudta, hogy akkor nekem még mindig fájt a szakítás.

Mi az ismerkedés alatt rájöttünk, hogy nem tudjuk a terveinket összeegyeztetni. De ettől még szívesen tartjuk egymással a kapcsolatot, és adott esetben bizalommal tudunk egymáshoz fordulni, mert jól ismerjük egymást. Szóval létrejött egy mély, bizalmi szint köztünk, ahol meg merünk egymással beszélni tulajdonképpen mindent. Ez szerintem nagy dolog.

Ha időközben úgy alakulna, hogy mégis összejönnénk, akkor nekem megnyugtató, hogy vele meg lehet mindent beszélni, mert hasonlóan gondolkodunk, és hasonlóan dolgozzuk fel sokszor a helyzeteket.

2023. jan. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
51%
Kizárt dolog!!
2023. jan. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Bánatpótlék akarsz lenni?
2023. jan. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Kizáró okokat soroltál fel. Ezeket nem írja felül, az hogy helyes. Stb
2023. jan. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!