Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi lehet az oka,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet az oka, ha nő kezdi kerüli az intimitást, értelmetlen veszekedéseket provokál, de amúgy meg jó a szex és rendszeres is? Ja és nem akar szakítani

Figyelt kérdés

2023. jan. 29. 21:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
Ez kevés info. Ennyiből csak tippelni kehet, mint a lottó ötöst. Kicsit írd körül.
2023. jan. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
62%

Harmadik fél a háttérben.

ismerőseim közül akiket megcsalt az asszony kivétel nélkül mindegyik ezt mondta hogy ilyen volt a felesége otthon, mielőtt megcsalta volna őket.

2023. jan. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%

Nem biztos hogy megcsal. Ismerek olyan házaspárt (rokonom), ahol a férfi elég önző módon gondolkodik, és a nőre van fogva az egész, hogy ő hisztizik. Pedig alapból a férfinak vannak elég gáz dolgai, motiválatlan, folyton váltogatja a munkahelyeket, mindenbe beleköt stb. És ott a nő van kihozva úgy, hogy "folyton szekál".


Szóval sokféle oka lehet a dolgoknak.

2023. jan. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy szereti a szexet, de téged nem.
2023. jan. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Kb. fél éve általában olyan veszekedéseket provokál, amelyeknek ugyanaz a forgatókönyve, a vége az, hogy mekkora gyökér vagyok, általában a gyerekek előtt és, hogy ő áldozata ennek. Miután észrevettem, hogy ez mögött van egy kicsi manipuláció is, beleálltam és olyan helyzetet teremtettem, hogy normális nő min. 2-er elhagyott volna. Ezt igazából fel is ajánlottam neki de mégse 🤔 A furcsa az, hogy a szexben nem elutasító és amelyikre időt szánunk azok kimondottan jók
2023. jan. 29. 22:05
 6/22 A kérdező kommentje:
A telóját bármikor megnézhetem, idegen szokások nincsenek, bár én is egy kívülálló hatásra gondolok de idáig nem találtam nyomát. De ami nem biztos, az még nem lehetetlen. Az még hozzátartozik a képhez, hogy a jólétünk az nagyban tőlem függ. De meglenne simán nélkülem is. Amúgy meg jól bánok vele, amiben lehet támogatom. És kb. 25 éve vagyunk együtt
2023. jan. 29. 22:14
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Kiábrándult, már nem szeret. Maximum a szex működik, de semmi más. A kommunikáció például biztos, hogy nem.
2023. jan. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Ez nem így van, mert jól megértjük egymást, bár az érzéseivel nem annyira nyílt. Ezeket a veszekedéseket és az azt követő 3 napos mosolyszüneteket leszámítva igazából jól megvagyunk. De ezek nagyon betyárok!
2023. jan. 29. 22:22
 9/22 anonim ***** válasza:
93%

A szex ilyen szempontból független, nincs jelentősége hogy amúgy az a terület éppen működik.


Kíváncsi lennék, hogy ő miben fejezi ki, hogy szeret. Nem házimunka, meg ilyenek, hanem konkrét személyes dolgok. És ha ő nem szeret, akkor milyen jogon vannak elvárásai fordítva?

2023. jan. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
78%

"általában a gyerekek előtt"

Bármelyik fél teszi, gusztustalan, és megérdemli, hogy fordítva megalázzák.


"ő áldozata ennek"

Általában aki ezt fennen hangoztatja, pont ő a manipulátor.


"van egy kicsi manipuláció is"

"3 napos mosolyszünetek"

Nem kicsi manipuláció! Nárcisztikusnak tűnik.


"fel is ajánlottam neki de mégse"

Lehet hogy már megtette volna, de most így jó. Szokott az lenni, hogy amikor már megvan a menekülőút, akkor krokodilkönnyek, búcsúszex (konkrét esetről tudok), és tipli.


Nem tudom mit tennék a helyedben. De ha nem lehet vele megbeszélni értelmes módon semmit, mert nem hajlandó a másikat meghallgatni, csak veszekedni, dobálózni, sarazni, akkor ott patthelyzet van. Értésére kellene adni, hogy te képes vagy "tárgyalóasztalhoz ülni", de ő nem. Ebből pedig az következik, hogy neki a játszmázás az érdeke, nem az együttműködés.


Kíváncsi lennék fordítva hogyan fogadná a szekálást, és a mosolyszüneteket. Van tippem. De abból sem tanulna. Sajnálom a gyerekeiteket. Ők semmiről nem tehetnek. Rájuk tekintettel kéne lenni, ők nem fognak elfogadni egy új szerelmet, úgyhogy ezen hiába mesterkedik, hogy most téged jól eláztat, hogy ezzel ürügyet hozzon létre. Szerintem erre megy ki a játék.

2023. jan. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!