Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi lehet az oka,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet az oka, ha nő kezdi kerüli az intimitást, értelmetlen veszekedéseket provokál, de amúgy meg jó a szex és rendszeres is? Ja és nem akar szakítani

Figyelt kérdés

2023. jan. 29. 21:50
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Ez a kérdés nálam is 🙂, legutóbbi vitánál kicsit megszívattam, mert a gyerköcők előtt történt és egy kupaktanács keretében felkérdeztem mindenkit. Kíváncs voltam, hogy jól kommunikálok-e. Kiderült, hogy anya reagálta túl a helyzetet és el tudtuk volna kerülni a veszekedést. Persze azért köti az ebet a karóhoz, hogy ő így érezte attól függetlenül, hogy nem úgy volt. A gyerekek már viszonylag nagyok és jól értelmezik a világot
2023. jan. 29. 22:39
 12/22 A kérdező kommentje:
2 olyan helyzetet teremtettem amiért elhagyhatott volna és mindenki megértette volna, de mégse!!! Az benne van a szituban, hogy a családja kimondottan utál engem, mást képzeltek melléje, csak hát engem választott. Az apja nemrég halt meg, akinek különösen gerenda voltam a szemében
2023. jan. 29. 23:02
 13/22 anonim ***** válasza:
56%

Ez elég tipikusan olyan viselkedés, ami egy harmadik felet jelez. Ez nem föltétlen jelenti, hogy megcsalt, csak van valaki akihez elkezd érzelmileg kötődni, akire vágyik, és tudat alatt ezért rád haragszik és próbál tőled érzelmileg eltávolodni.

Ha meg akarod menteni a házasságodat, akkor nem játszmázni kellene, meg provokálni egymást, mint a dedósok, hanem megpróbálni komolyan leülni és elbeszélgetni, akár megpróbálni egy terápiát. Nyilván kettőn áll a vásár, te egyedül nem tudod megoldani, neki is akarnia kell.

2023. jan. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
82%
Mondjuk engem érdekelne, hogy amúgy mivel provokálja ki a veszekedéseket. Amúgy, ha elég rendszeresen fél évente van, akkor lehet hormonális is. Mióta terhes vagyok, a férjem tök happy, mert nincs pms-em, előtte havi egyszer én is veszekedtem vele, amúgy azt gondolom, hogy valószínűleg már orvoshoz is el kellett volna mennem ezzel.
2023. jan. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Egy vita: a munkaszobámba úgy felejtettem a fűtést, mert söröztünk. Megkértem a kisfiamat, hogy nézze meg, amit meg is tett de felületesen és nem kapcsolta ki. Miután számonkértem másnap, az lett az eredmény, hogy ha nem piáltam volna, akkor nem feledkezem meg róla. El kellett magyarázzam, hogy az én hibám még nem menti fel a gyereket a megkért feladat felelőssége alól. Ha felületes, az hiba, amit ki kell javítani. Ugyanakkor meg az a vád, hogy nem foglalkozom a gyerekkel ami megint csak nem igaz, de tény, hogy az ilyen szabotázsok miatt nem is kezdeményezek. Viszont figyelek arra, hogy mikor tudok ott lenni
2023. jan. 29. 23:59
 16/22 anonim ***** válasza:
45%
Nem lehet, hogy szimplan menopauza es kicsit meg van borulva a hormonrendszere? Irtak a PMS-t, de nagyobb gyerekekkel, 25 eve egyutt, gondolom nem 30 evesek vagytok mar.
2023. jan. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
82%

15-re:

Hát, te jó nagy barom vagy, ezt férfiként mondom!

Te úgy felejtetted a fűtést, a fiad meg felületesen nézte meg. Egyformán hibáztatok. Ugyanúgy nincs jogod számon kérni a fiadat, ahogyan neki sem lenne téged. Csak nyilván neki meg sem fordult a fejében, hogy számon kérje, miért nem voltál figyelmesebb.

"az lett az eredmény, hogy ha nem piáltam volna, akkor nem feledkezem meg róla"

Ezt nyilván a feleséged mondta. És igaza is van. Tkp. helyre rakott, amikor a fiadat b...ogatni kezdted. Ahelyett, hogy arra gondoltál volna, hogy a fiad ugyanakkorát hibázott, mint te, vagyis semmi jogod számon kérni.

2023. jan. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
48%

Ha 25 éve vagytok együtt, akkor egyértelmű hogy most vagy a perimenopauza vagy már a menopauza beköszöntött nála. Ezek elkerülhetetlen dolgok mindenki átéli 45-50 éves kor körül (még az is aki tagadja).

Ezek hormonális állapotváltozások, ezért van a hangulatingadozás, libidóingadozás stb.

Jobb lenne ha utánanéznétek mindketten ennek az állapotnak (orvosi, biológiai szempontból) ahelyett hogy játszmáznátok. Így csak tönkretesztek egy házasságot ami lehet hogy alapjaiban nem lenne rossz, csak el kellene fogadni a természetes öregedéssel járó tüneteket, és azokat együttes erővel kezelni (sport, gyógynövények használata stb), átvészelni ezt az időszakot.

2023. jan. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
15-nek van igaza, gratulalok,hogy a gyerekre haritod a felelosseget, foleg,hogy felteszem meg 16 sincsen
2023. jan. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Beszélgetnetek kéne akkor mindenre kapnál szerintem választ!
2023. febr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!