Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám a páromat rávenni arra, hogy ne vegyen minden dolgot közösnek?

Figyelt kérdés
Tudom, ha két ember együtt él, akkor minden közös, én viszont szeretem, ha neki is van valamilye és nekem is van valamim, szóval, ha nem mindenre azt mondhatjuk, hogy a miénk, hanem hogy az övé, vagy az enyém. Ha bármit veszek magamnak, legyen az vagy étel, vagy elektronikai készülék, vagy akár valami dekoráció, ő azt egyből úgy veszi, hogy közös. Múltkor is megkívántam a gyrost, vettem magamnak egy tállal, de nem tudtam megenni, mert mentem dolgozni és beraktam a hűtőbe, hogy majd megeszem. Estére eltűnt a kaja, mert megette. Nem szeretem, hogy nincs egy kis minimális önálló terem. Másnál is van ilyen probléma, vagy csak én vagyok túl önző?
2023. jan. 30. 21:30
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
96%
Szavakkal
2023. jan. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 A kérdező kommentje:
Oké, értem, de akárhányszor felhozom ezt a témát, szerinte én önző vagyok és meg kell tanulnom, hogy egy párkapcsolatban minden közös.
2023. jan. 30. 21:32
 3/61 anonim ***** válasza:
91%
Nem illetek össze.
2023. jan. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
96%
Pedig ezt csak szavakkal lehet, más módszer nincs. Szerintem is alap dolog lenne pl megkérdezni, mielőtt a másik kajájába belezabálok, hogy megeszi-e még. Hát, másnak meg nem. Ti kapcsolatotok, nektek kell ebben valami megoldás találni.
2023. jan. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
70%

"valamilye".


A helyesírási szótárát azért kölcsönkérheted.

2023. jan. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
63%
Mondd meg neki, hogy ő az önző, hogy kérdés nélkül megeszi a kajádat. Mondjuk azt sem értem kinek van gusztusa egy kihűlt gyros tálhoz.
2023. jan. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
95%

Más nem fog segíteni, csak ha közösen lefektetitek a mindkettőtöknek megfelelő szabályokat.

Nálunk az eszi meg a kaját, aki előbb kéri, nincs ilyen, hogy én kajám - te kajád. De ha ez így nem felelne meg mindkettőnknek, nem lenne így.

Szerintem lehetsz határozottabb is. Megmondhatnád neki kereken, hogy neked nem tetszik ez a nagy közösködés, ezért te ebbe nem egyezel bele, hiába is tart önzőnek. Ha ennek ellenére megeszi a kajád pl, akkor nincs tekintettel az igényeidre, elnyomó és tiszteletlen. Vagyis akkor tényleg nem illetek össze. (Az meg igazából szakítóok.)

2023. jan. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
36%
Nem te vagy önző, a pasid van eltévedve és kihasznál.
2023. jan. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 A kérdező kommentje:
#8 A barátnőm! Én vagyok a srác a történetben.
2023. jan. 30. 21:43
 10/61 anonim ***** válasza:
90%

Sztem én párom is megeszi a maradékot szó nélkül, én mondjuk meg szoktam kérdezni. De ez számomra aprósàg, és ha jól esik neki, hát egye.


Ehhez mondjuk hozzá tartozik, hogy

1. Ő magától ugrik ha vmit enni szeretnek vagy olyan helyen jár, mit hozzon, stb.

2. Na meg külön szólok h ne zabalja meg, ha én meg akarom enni később. :D


Tehát semmi probléma. Tárgyi használat: van nekem is 1 adott bogaram, ami sajàt, hát volt pár veszekedés, mire megértette, hogy engem zavar és ne tegye. De megértette, ha lassan is... :)

2023. jan. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!