Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az megcsalásnak számít, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az megcsalásnak számít, ha flörtöltem valakivel és teljesen belezúgtam, de ezen kívül más nem történt?

Figyelt kérdés
Nem gondoltuk komolyan a dolgot.
2023. jan. 31. 11:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem annak számítana, érzelmi megcsalásnak
2023. jan. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Igen, számomra is megcsalás lenne, egyértemű.
2023. jan. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem gondoltad komolyan, akkor miért csináltad?

Tök mindegy, hogy minek számít, éretlen vagy, és nem vagy szerelmes. Legalábbis nem abba, akivel jársz.

2023. jan. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Mert azt akartam, hogy az illető tudja, hogy értékes, és jobb hely a létezésétől a világ :)
2023. jan. 31. 11:16
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért nem vele vagy kapcsolatban?
2023. jan. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Van párom, nem fogom az aktuális páromat minden jó pasiért dobni. Persze ezzel most nem a tettemet akarom védelmezni. Mert nem kellett volna vele foglalkozni. Csak úgy megsajnáltam, mert olyan önbizalomhiányosnak tűnt, azt hittem, hogy jelent neki valamit a visszajelzésem, de aztán rájöttem, hogy semmit se jelentek neki.
2023. jan. 31. 11:21
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ez nem egészséges egy párkapcsolatban. Szerintem ez valaminek a következménye. Üljetek le a páraddal megbeszélni a dolgokat.
2023. jan. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%
Fu bazzeg. Az isten óvjon mindenkit az ilyen nőktől, ne haragudj. Nem akarod eldobni a jelenlegi párod, de szarul esik, hogy nem jelentesz semmit az új faszinak? Nem a te dolgod az önbizalmának a növelése. Vicc az egész.
2023. jan. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
59%

Ismerős, ez sajnos megcsalás, kemény, kendőzetlen érzelmi megcsalás. Innentől csak egy lépés az elhidegülés, jön a pont, ahol magad is elgondolkodol, hogy vajon helyes volt e, szeretem még, akarom még....és jön a közöny, a zavar, hogy zavar ha ott van, ingerült leszel a párod közelében stb...jön a hallgatás, a leszarás.

Előbb utóbb jönni fog, lehet nem 1-2 hét múlva, hanem lehet 1-2 hónap, vagy 1-2 év múlva.

A kommunikáció elcsépelt egy szó, de mégis kb minden kapcsolatnak az alapja, az őszinte kommunikáció meg manapság kihalt lett.

Beszélned kellene a pároddal, elmondani neki, minél többet vársz, annál nagyobbat fog nála ez ütni...

2023. jan. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen megcsalás. Két lehetőség van, miért csináltad. Vagy nem kapod meg a kellő figyelmet a párodtól, ezért mástól szerezted meg. Ebben az esetben ideje szakítani, nem csak az első 3 hónapban kell éreztetni a párunkkal, hogy jó nő, meg hogy ő a megfelelő számunkra. A másik, hogy bár érezteti, de gyerekes vagy és neked minél több embertől kell a bók, mert a pasidtól már megszoktad a dicséreteket, ezért azt már figyelembe se veszed és csak akkor érzed magad jó csajnak, ha sok pali akar téged. Ebben az esetben ideje felnőni, mert sosem lesz 1-2 évnél hosszabb boldog párkapcsolatod.
2023. jan. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!